Martin Harich to rád zkouší na všechny způsoby. Zpívá o sexu?novinka

Po úspěšném úvodním songu Marilyn Monroe a osobité skladbě Kvapka z alba Mapy, který nahrával Martin Harich na různých místech po světě, vydává slovenský zpěvák a skladatel další singl s poetickým názvem Gurmánka. K tomuto letnímu hitu natočil video symbolicky doma pod Tatrami u přehrady Liptovská Mara za doprovodu své kapely a přátel. Produkci klipu svěřil do rukou Raymonda Petrika, který má v poslední době na svědomí většinu video záznamů zpěvákovy tvorby.Na počátku léta pouští Martin Harich do světa song s rozverným a lehce erotickým textem s názvem Gurmánka. Martin složil k písni hudbu i text už před čtyřmi lety a k jejímu vzniku ho inspirovala vlastní sbírka maturitních oznámení. Skladbu vydal ale teprve loni na svém čtvrtém albu Mapy.

„Samotná nahrávka vznikla, jak už je u mě zvykem, na cestách – tentokrát v zámeckém parku Schloss-Eckartsau nedaleko Rakousko – slovenských hranic. Na pozadí skladby si pozorný posluchač všimne cvrkání cvrčků, kteří se účastnili našeho nahrávání,“ směje se Martin. V podobném duchu se nese i videoklip, který ukazuje krásu Liptova a letní pohodu na louce u přehrady.

Skladbu v koncertním provedení si mohou fanoušci poslechnout spolu s dalšími autorskými songy během letních slavností a festivalů na Slovensku i v České republice. Pro hudební „fajnšmekry“ vydal Martin album Mapy na vinylu: eshop.martinharich.sk/Mapy_vinyl

Videoklip Gurmánka má tento pátek premiéru ve vysílání hudební televize ÓČKO a můžete ho vidět na Martinově Youtube kanálu.


Added: 22.06.2018, martin

Related photos