OffLine - Nový videoklip JAKSI TAKSInovinka 19.09.2018, martin

Pražská pop-punková kapela JAKSI TAKSI v těchto dnech zveřejnila nový videoklip k písni OffLine. Píseň je ze stejnojmenného alba, které vyšlo ke konci loňského roku a svojí tématikou pojednává o roli moderních technologií v běžném životě.

Videoklip OffLine se může pochlubit největším počtem zúčastněných herců a komparzistů v historii kapely. Při natáčení nebyla nouze o hektické situace a nepředvídané události. Velkým oříškem byl pak běh nahatého hrdiny přes celé Václavské náměstí.Klip, zcela v souladu s textem písně, pak pojednává o míře užitečnosti moderních technologií v našem životě a o tom, že i přes všechny vymoženosti může dojít ke komplikacím v běžném životě.

„Setkáváme se s tím vlastně i na našich koncertech, kde jsme se dříve dívali do tváří fanoušků, zatímco dnes máme často před sebou záplavu mobilních telefonů. Proto je tam i scéna, kdy publikum je sice na koncertě, ale samotnému ději na pódiu se vlastně vůbec nevěnuje, i když to všechno samozřejmě vytrvale nahrává na své mobilní zařízení“ dodává zpěvák kapely Radek.

Klip byl vytvořen u příležitosti blížícího se podzimního turné nazvaného „13 let OffLine tour, na které vyrazí spolu kapely JAKSI TAKSI, zakázanÝovoce a kapela Bytheway. V klipu se tak představí i baskytarista a zpěvák Yaris z kapely zakázanÝovoce.


Related photos

fotofoto
foto