Panika z jízdy na koni sexy dračice Kamily Nývltovénovinka 25.09.2018, martin

Zpěvačka Kamila Nývltová (29) se rozhodla, že částečně “opustí” škatulku muzikálové zpěvačky a po 10 letech působení na muzikálové scéně se vydává na sólovou dráhu.

Kamila vždy působila jako skromné děvče z vesnice. Je však přesvědčena, že proto, aby člověk uspěl v hudebním světě, není potřeba pouze silný hlas, ale také celková vizáž. Proto se rozhodla, že dá dohromady celý nový produkční team včetně managementu a ukáže všem úplně jinou “novou” tvář.
Původně měla Kamila při focení sedět na koni. Jelikož však má od dětství děsivý zážitek, při kterém z koně škaredě spadla, na hřbet koně si netroufla. Určitě se však pokusí tuto bariéru prolomit. Aspoň se s nimi pomazlila bezpečně ze země.

Nové svůdné PROMO fotografie tak vznikly právě na statku Záhořany nedaleko Prahy. Za fotoaparát se postavil zkušený a profesionální fotograf celebrit Petr Kozlík. Styling Kamila svěřila do rukou oblíbeného a známého návrháře a stylisty – Michaela Kováčika. Make-Upu se chopil Pavel Kortan. Vlasový styling byl pod taktovkou Daniela Bočka.

Kamila Nývltová, která bude vystupovat pod novým uměleckým jménem K.A.M.I.L.A. představí fanouškům nejen své nové vlastní písně ve stylu (POP – ROCK - s nádechem jižanské muziky), ale také novou vizáž. Autory písní jsou – Josef Vojtek (Kabát) a další známá jména české hudební populární scény. Texty písní se ujali např. Xindl X, Patricie (autorka hitu Boky jako skříň od Ewy Farne), Petra Glosr Cvrkalová a další…

Nová kapela složená z předních českých muzikantů v čele s pianistou Štěpánem Eliášem bude K.A.M.I.L.U. doprovázet na všech jejích koncertech. Sólové CD pak vyjde na jaře 2019. Hudební produkce celého CD se ujal zkušený a profesionální Josef Vojtek (frontman skupiny Kabát), pro kterého je toto album novou hudební výzvou.

Nyní vzniká v nahrávacím studiu první SINGL, na kterém se podílí Josef Vojtek (hudba), text napsal Xindl X, vše je pak nahráváno ve spolupráci s Charlie Blažkem (Charlie Band). Videoklip k této písni se bude natáčet v nejbližších dnech.

K.A.M.I.L.A. své fanoušky jistě potěší také svým velkým výročním koncertem, který je naplánován na září 2019. A má pro všechny ještě spoustu dalších překvapení.


Related photos

fotofoto
fotofoto

Fotografie: Petr Kozlík