Ben Cristovao si v novém klipu MOWGLI užívá alpské svahy a s angličtinou se vrací na snowboardnovinka 27.09.2018, martin

Nová skladba Mowgli reflektuje volnost a absolutní nevázanost, která k freeridovým kopcům patří. Klip natáčel zkušený tým LIP Production v rakouském středisku Ischgl.

Ben Cristovao se společně s LIP Production (Radek Karko, David Kačírek, Marko Iglić) vydal natáčet do jednoho z nejlepších středisek v Rakousku. Společně s nimi i dva zástupci naprosté špičky naší snowboardové scény - Roman Dlauhý a Honza Nečas strávili skoro týden na svazích a jak je v klipu vidět, užili si pořádnou zábavu i adrenalin.
V klipu skvěle funguje uvolněná a přátelská atmosféra, která během natáčení panovala. Pro lokaci si parta vybrala středisko Ischgl, které se kromě ultimátních lyžařských podmínek může pochlubit i hodně působivou hudební historií. V minulých letech tady vystoupili, nebo se střediskem spolupracovali, hvězdy jako Elton John, Robbie Williams, Muse nebo Rihanna. Novou sezonu u nich letos odstartuje 24. listopadu svým koncertem zpěvák Jason Derulo. Ben se tedy dostává do hodně dobré společnsti a spolupráce s rakouskými sousedy je přesně v jeho stylu. "V Ischglu mi vyšli strašně vstříc, s klukama jsme si vymysleli spoustu věcí, který nebylo úplně jednoduchý zařídit, ale všechno vyšlo skvěle. I počasí domluvili! (směje se) Prostě fakt paráda, doufám, že je z toho klipu vidět, jak moc super to tam bylo. Rád natáčím klipy na cestách, je to kolikrát spontánní nápad, tak jsem rád, že v týhle lince pokračuju i teď."Fanoušky Bena určitě překvapí, že je song nazpívaný kompletně v angličtině, poslední roky jsou totiž od Bena zvyklí pouze na skladby v češtině. O produkci songu se postarali opět The Glowsticks.
Ben Cristovao nyní vyráží na malé klubové turné, zahraje 20. 10. na brněnské Flédě, 3. 11. a 23. 11. v pražském experimentálním prostoru NoD a 7. 11. míří do Bratislavy a klubu MMC. Před pár dny také oznámil ambiciózní plán na příští rok, 21. 9. 2019 chce vyprodat pražskou O2 arenu.