Všestranná osobnost DANIEL LANDA vydává novou píseň a vyjíždí na turnénovinka

Daniel Landa oslaví 4. listopadu padesáté narozeniny. K nim uspořádal turné Landa Tour 50 a napsal po čtyřech letech novou píseň.

Skladbu s názvem Hoří horizont nahrál s Tomášem Varteckým (kytara), Karlem Maříkem (akordeon), Markem Žežulkou (bicí), Davidem Csengem (baskytara) a Andreou Jiskrovou (housle). Píseň vyjde nejen digitálně, ale i jako CD singl v obale se speciální povrchovou úpravou.

"Balada Hoří horizont je silný protestsong. Jsem zvědav, kolik lidí to v téhle povrchní době vůbec rozpozná," usmívá se tomu skepticky Landa.

Na plánovaných halových koncertech zazní to nejlepší z Landovy tvroby, nebude chybět žádný z největších hitů, které ho provázely po celou jeho kariéru. Koncerty slibují obrovskou energii a pyrotechnické efekty, zpěvák se svojí skupinou bude vystupovat na speciálních pódiích situovaných uprostřed haly. Jako hlavního vokalistu přizval Daniel Landa charismatického představitele hlavní role z posledního nastudování jeho muzikálu Krysař, Přemysla Pálka.

Daniel Landa započal svou hudební dráhu v divoké skupině Orlík, která se po vydání svého druhého alba raději rozešla a Landa od té doby vystupuje jen jako sólový umělec. Na svém kontě má nespočet ocenění v anketách popularity a Zlatých, Platinových a Multiplatinových desek. Jako muzikálový autor debutoval s Krysařem, zatím poslední muzikál, který napsal, je Klíč králů. Jako herec se objevil ve výrazných rolích např. ve filmech Černí baroni a Proč?. Jeho poslední filmovou rolí byl Alex v jeho filmu Tacho a v televizi postava Emanuela Moravce v díle Den po Mnichovu ceněného cyklu České století.


Added: 22.10.2018, martin

Related photos