Skupina Verona vydala nový singl s názvem Parabola. Klip k písni vznikal v New Yorku.novinka

Celé léto tvrdé práce a nyní se fanoušci konečně dočkali. Skupina Verona, kterou tvoří zpěvačka Veronika Stýblová a hudebník Petr Fider, zveřejnila dlouho očekáváný singl Parabola i s videoklipem.

Novinka s názvem Parabola je pro fanoušky velkou událostí nejen díky vyšperkovanému klipu, ale hlavně proto, že se kapela po dlouhé době vrátila k češtině. „Většinou zpíváme v angličtině, ale tentokrát jsme se rozhodli udělat song, který bude fanouškům a posluchačům bližší. Mezi naše nejznámější české písničky patří třeba Ztracená bloudím z roku 2010, která měla velký uspěch. Doufáme, že naši příznicvi ocení i Parabolu” uvedl s úsměvem Petr Fider.Videoklip k songu Parabola navíc vznikal v Mekce kultury, New Yorku. „Vždycky se snažíme točit na zajímavých místech a tím New York rozhodně je. Šli jsme cíleně po takových těch “špinavých” částech jako je Brooklyn, Queens a podobně. Musíme se přiznat, že to bylo hodně náročné natáčení a pro Petra, který toho za 16 let s kapelou natočil nespočet, to bylo nejnáročnější natáčení v životě. Na klip jsme měli 10 dní, a stejně jako u Complicated, jsme letěli do Ameriky na “pankáče“. Cestovali jsme po městě, kde jsme hledali zajímavá a cool místa pro náš klip,” prozradila Veronika.

Po úspěšném dokončení nové písničky a klipu má kapela pořád plné ruce práce. Od nového roku se totiž jejich příznivci mohou těšit na rozmanitější Veronu. Na koncertech je budete potkávat jak v klasické sestavě Veronika & Petr, tak i s kapelou. Nebude chybět basa, bicí, kytara nebo klávesy. „Kvůli tomu musíme udělat drobnou úpravu songů, aby byly pro kapelu hratelné. Samozřejmě ale chceme udržet tvář kapely, tak jak ji fanoušci znají a mají rádi. Moc se na to těšíme,” dodala Veronika.

Skupina Verona v tomto roce bořila hitparády se svým singlem Complicated, pro který vznikal klip také v USA.


Added: 25.10.2018, martin

Related photos