Funky Chicken pořádá Funky Nightnovinka 14.11.2018, martin

Každoroční koncert Funky Chicken přerostl v minifestival. Představí se tři osobité kapely a dva renomovaní DJ's. 23.11.2018 v Brně, ve velkém sále divadla ArtBar Druhý Pád, Štefánikova 1.

Brzy nás všechny zavalí lavina pravého fanky se šlehačkou, zválcují diskokoule a zasypou zlaté flitry. Funky Chicken pořádají večírek pro všechny své fanynky a jejich kamarádky...ale i kamarády, dědy, mamky, tety... 23.11.2018 v ArtBaru bude rozhodně o co stát. Kapela Funky Chicken pořádá Funky Night. Během večera se představí kapely Funkshmakers, Jindra Holubec y Amigoos, Funky Chicken a v tanečním rytmu náváží Dj Mik-mik z Equipe Animazione a Dj Ntkz z Bassinfection.


Funky Chicken představí v premiéře několik skladeb z připravovaného alba. Novinkou bude také světelná a laserová show s projekcí, které dodají jejich vystoupení vizuální rozměr. A aby byl celkový dojem kompletní, vystoupí ten večer s kompletní dechovou sekcí. Více o kapele na http://funkychicken.cz.


Jindra Holubec y Amigoos jsou Ostravská street-funková smršť. Že se kluci nezaleknou ničeho, se přesvěčte na jejich videích. Přijede Chrusty, opička Chico nebo dokonce i Fredie? Doskočí na trampolíně až do stropu? Jak sami říkají: "Proud síly a energie vás dostane do trenek...".
http://jhya.cz

Funkshmakers jsou zakladatelé brněnského agro funku. Jejich zednické rytmy a dobře uhašená žízeň vytváří neopakovatelnou atmosféru. Prostě těžká práce, lehká hudba.
https://www.facebook.com/pg/Funkshmakers-142145229165253

DJ Mik-mik, zástupce brněnských Equipe Animazione, roztočí gramofony a naváže svým funky mixem. A nejen to. Po boku mu bude stát DJ Ntkz z (místním dobře známé) Bassinfection. Kromě funky se těšte také na další taneční rytmy, které Vás doprovodí až do sychravého sobotního rána.

Funky Night
Vystoupí:
Funky Chicken
Jindra Holubec y Amgoos
Funkshmakers
DJ Mik-mik
DJ Ntkz

Datum: Pátek 23.11.2018
Začátek: 19:30
Vstup: od 89 v předprodeji, 150 na místě
Místo: ArtBar Druhý Pád, Štefánikova 1, Brno
FB: https://www.facebook.com/events/281090389197521
Vstupenky: https://www.smsticket.cz/vstupenky/14268-funky-night-funky-chicken