Pavel Callta vydává album Součást. Předcházel mu 'trendový' klip Nezapomeňnovinka

Zpěvák Pavel Callta vydává svoje druhé album. Pod titulem Součást vyjde v pátek 23. listopadu. Již před týdnem avizoval albovou novinku klip Nezapomeň. Během několika hodin stanul v čele Trendů na YouTube.
Album navazuje na debutové Momenty, které vyšly v roce 2015. „Součást zachycuje pocity, momenty a zkušenosti, které mě potkaly – samozřejmě nejen - za poslední 3 léta. Přiznávám, že je více o lásce a citech, než první album. Ovšem zásadní rozdíl vidím v tom, že jsem si začal hrát se slovy ještě víc a snažil jsem se jít víc do hloubky. Věřím, že jsem vybral ty nejlepší kousky, co jsem za tu dobu napsal,“ svěřuje se Pavel Callta.Drtivou většinu písní vytvořil zpěvák sám. Bonusovou Písničku Callta napsal a nazpíval s písničkářem Pokáčem. „Vznikla velmi spontánně asi 3 dny před odevzdáním alba a tak jsem ji zařadil na konec alba jako bonus.“ Bez zajímavosti není, že „součástí“ alba je i úspěšný duet, který natočil před rokem a půl s moderátorem Leošem Marešem Píšem si svůj sen a který má dodneška 12 miliónů zhlédnutí na YuTube.

Pavel Callta je zpěvák a hudebník původem z České Lípy. Prorazil prostřednictvím zveřejňování své tvorby na internetu. Za krátkou dobu se mu podařilo nasbírat mimořádný počet odběratelů. Jeho upřímné písničky oslovují nejširší publikum. Za prodej albového debutu Momenty získal Platinovou desku.


Added: 20.11.2018, martin

Related photos