Adam Mišík v Akropoli završil mimořádně úspěšný rok. Fanoušky rozezpíval vlastními hity a vzdal poctu hudebním legendámnovinka

Svůj přelomový rok oslavil Adam Mišík vydařeným koncertem v pražském Paláci Akropolis. Spolu s jeho kapelou ho doprovodili také hosté, které si na toto výjimečné vystoupení přizval. Publikum ocenilo zpěvákovy vlastní hity i pocty legendám pop music bouřlivými ovacemi.

„Tento rok byl pro mě mimořádný, splnilo se mi hned několik snů a jsem rád, že jsem ho mohl s fanoušky oslavit tam, kde se cítím nejlépe - na pódiu. Děkuji divákům za úžasnou podporu a nadšení, které během celého koncertu projevovali. Moc jsem si to s nimi užil!“ těší talentovaného hudebníka.Úvod večera obstarala nadějná skupina Double-Deckers, která ve svém koncertním setu snoubí podmanivost živých nástrojů s vlivy elektronické hudby. Poté už na scénu nastoupil Adam Mišík, který dokázal, že za pět let od debutového singlu vyrostl v osobitého zpěváka, který je muzikantem tělem i duší.

Jednadvacetiletý interpret zařadil to nejlepší ze své rané tvorby, včetně průlomového hitu Tvoje světy, jehož video má k dnešnímu dni na YouTube přes tři miliony přehrání. Zaznělo i několik dalších skladeb z debutové desky Parfém, ale i pár ochutnávek z připravované druhé řadovky. Ta vyjde ve spolupráci s vydavatelstvím Universal Music příští rok.

Mišík zazpíval píseň One Life, která vyšla v loňském roce jako duet se Celeste Buckingham ke komedii Bajkeři, v níž si oba mladí umělci zahráli. Došlo také na taneční hymny Slowmo nebo K.O., které rozvlnily všechny přítomné. Velký ohlas měl letošní hit V tobě, v němž se vrací ke svým muzikantským kořenům a představuje se v nečekaně intimní poloze. Skladba, ve které se Adam chopil kytary, atakuje v součtu oficiálního videoklipu a lyric videa dva miliony zhlédnutí na YouTube.

Hostem večera byl rapper Renne Dang, který pomohl udržet publikum ve varu. Prakticky po každé písní následoval ohlušující aplaus. Koncert pojal Mišík také jako poctu hudebním legendám a svým vzorům. Zazpíval písně Bruna Marse (24K Magic), Michaela Jacksona (Billy Jean) a v přídavku připomněl nestárnoucí skladbu Slunečný hrob z repertoáru skupiny Blue Effect, kterou složil jeho otec Vladimír. Finále k všeobecnému nadšení obecenstva zajistil megahit Can't Stop The Feeling Justina Timberlakea.

Talentovaný zpěvák, tanečník a herec má za sebou nabité období, během kterého slavil úspěchy hned v několika oborech. Kromě toho, že se singlem V Tobě zabodoval v rádiovém éteru, ho mohli během letošního podzimu vidět diváci soutěžit v taneční show StarDance. V roli svalnatého boxera, kvůli které dřel celý rok v posilovně, se objevil v seriálu První republika. Další výzvy má před sebou v následujícím roce, ve kterém vyjde jeho dlouho očekávaná druhá studiová deska.


Added: 06.12.2018, martin

Related photos

fotofoto