Sensey vydává debutové EP Die Young & Beautifulnovinka 16.12.2018, martin

Rapper Sensey vydává své debutové EP Die Young & Beautiful, na kterém beaty obstarali renomovaní producenti, jako je MadSkill (Ego/Rytmus/Kali), Enthic (singl Dopis od Calina), OWLS a další. Jedná se o Senseyův nejosobitější počin, na kterém expresivně popisuje život 21letého umělce a s ním spojené smutky, deprese, radosti, noční život a s ním spojené drogové experimenty nebo milostné zkušenosti.

EP je pestré jak textově, tak i stylově. Nachází se na něm new-wave tracky, které mají až popový nádech ve stylu Drakea (titulní Die Young & Beatiful) nebo Lil Uzi Verta (úvodní track Lítám nad městem). Jsou zde ale i temné a tvrdé rapové polohy (Za 5 minut jdem domu), dreamy věc AP Way nebo zábavný banger Sensey, ve kterém rapper popisuje svoje neuvěřitelné historky ze života.Ke zmíněnému titulnímu tracku Die Young & Beautiful vznikl i videoklip, jehož režie se ujal respektovaný mladý režisér Jan Strach, který má za sebou klipy pro Yzomandias nebo Milion+.

Sensey se na scéně pohybuje již od roku 2015 a do širšího povědomí vstoupil singlem Bumble Bee, který vydal ještě pod jménem Sensey Syfu ve spolupráci s MadSkillem. Od loňského roku spolupracuje s vydavatelstvím Chop Down Records (MadSkill/Čis T) a pod jejich záštitou vydal singl Tisíc k*nd, ve kterém hostuje jeden z aktuálně nejrespektovanějších mladých rap/r&b umělců Calin. Dále hostoval po boku Separa, Čis T nebo IronKapa na MadSkillově úspěšném singlu SHINOBI a v červenci vydal singl Sixteen, na kterém spolupracoval opět s MadSkillem a Adamem Mišíkem. Na podzim Sensey vydal singl Yap Yap ve spolupráci s Barberem a hostoval na tracku Fakin kniha od Huga Toxxxe.

EP Die Young & Beautiful vychází digitálně 14. 12.


Related photos

fotofoto

Fotografie: Gnosis Snop