Skupina Sendwitch představuje nový videoklip Nahoru dolunovinka 17.01.2019, martin

V prvním měsíci tohoto roku přicházejí Sendwitch s novým videoklipem NAHORU DOLU s featuringem Kuby Ryby z kapely Rybičky 48. Videoklip zachycuje neskutečnou atmosféru dvou největších koncertů turné BEST FU(C)K OFF, které na podzim kapela absolvovala po boku Rybiček 48. V klipu je vidět energie a nadšení tisíců návštěvníků dvou zcela vyprodaných zastávek v Praze a v Brně.“Turné po boku kapely Rybičky 48 je to nejlepší, co nás doposud mohlo potkat. Je to obrovský zážitek od sednutí do dodávky, přes koncert, až po to, co jedeme zpět domů.”

“Měli jsme a do teď stále máme neskutečnou odezvu od fanoušků Rybiček a za to jsme nesmírně vděční. Ostatně tu atmosféru, kterou jsme měli možnost prožívat, můžete vidět v našem novém klipu!” dodávají frontman a zpěvák Daniel Černý a kytarista Martin Raien.

Skupina Sendwitch doposud vydala jedno velice úspěšné album s názvem Počátky a téměř po roce se vrhá do tvorby další desky, z níž nyní můžeme okusit první singl Nahoru dolu. K singlu letos Sendwitch vyjedou na stejnojmenné turné NAHORU DOLU TOUR 2019, kde je doprovodí kapela Vivian a Eliška Buociková. Na první zastávku se můžete těšit 5. března v Hradci Králové. Nové album pak spatří světlo světa na jaře roku 2020 a bude spojené s doposud největším vlastním koncertem v historii kapely.