Majáles Ostrava se přesouvá do centra! Další ročník se uskuteční v pátek 17. května na Slezkoostravském hraděnovinka

Za změnou lokality Majálesu Ostrava stojí především záměr k oživení a probuzení života v centru Ostravy. Návštěvníci se mohou těšit na 4 hudební scény, přes 30 vystoupení a velmi bohatý doprovodný program, který startuje již v dubnu 2019 na Masarykově náměstí. Kromě nového místa se může Majáles Ostrava pochlubit také obměněnou grafikou. Ta se k jubilejnímu 25. Výročí změnila a až do 17. května budou ústředním motivem květiny, slunečnice a zelené listy.

Doposud Majáles Ostrava zveřejnil již několik interpretů. Návštěvníci se mohou těšit na Poetiku, Paulieho Garanda & Kenny Rough, Puding paní Elvisovej či balkan beats, gypsy music v podání dua Malalata. Dále také profesora Ventolina či boyband John Wolfhooker.

Lístky mohou zájemci kupovat online na adrese http://www.majalesostrava.cz/vstupenky/ nebo v kamenných prodejnách po celé Ostravě. Majálesové lístky se dají sehnat ve sbírkách Moment či v kavárnách CøKafe centrum i pobočka v Porubě. Vstupenky lze zakoupit také u našeho generálního partnera. Pro rok 2019 se jim stal Colliery CrossFit Ostrava. Až do konce března koupí zájemci lístky za 200 Kč.

I tento rok je tradice Majálesu Ostrava dodržena - stále je pořádán studenty z Vysoké školy báňská – Technické univerzity Ostrava a Ostravské univerzity.

Veškeré informace naleznete na webu http://www.majalesostrava.cz/


Added: 19.02.2019, martin

Related photos