Funky hity ovládnou brněnský ArtBarnovinka 15.04.2019, martin

Noc plnou muziky a tance rozjede Funky Chicken, Brass Avenue a Michael V. neboli Vrtulník z J.A.R.

Brno 12.4.2019: Funky Night – noc plná známých i nových funkových hitů, videoprojekcí, světelné show – vypukce 26. dubna v brněnském klubu ArtBar. Druhé pokračování úspěšné akce organizuje brněnská kapela Funky Chicken. K vystoupení přizvala i kapelu Brass Avenue, která sama sebe označuje za dechový showband. O následnou párty se postará Michael V. z J.A.R, zvaný Vrtulník. Tohoto slavného Dj brněnští diváci důvěrně znají z rádia Colour a Hey, kde uvádí pravidelně svůj hudební pořad Svět podle Michaela.

“Chceme brněnským divákům dopřát výjimečnou show, proto jsme oslovili Brass Avenue a Michaela V., aby s námi spojili síly a rozjeli to s námi, “ říká kapelník brněnských Funky Chicken Honza Shanny Fňukal. Chceme dát fanouškům něco navíc, proto chceme show vyšperkovat natolik, aby se návštěvníci ani minutu nenudili. „V první polovině se tak mohou těšit na živou muziku v podání dvou skvělých kapel a následnou after party, kterou bude mít na starost Michael V., který v ČR platí za bezkonkurenčně nejlepšího Dj ve funky a taneční muzice,“ dodává Honza Shanny Fňukal.

Úlohy hlavní kapely večera se zhostí domácí Funky Chicken, jejichž vystoupení bude tradičně plné energie tanečních rytmů. Kapela Funky Chicken v současné době připravuje materiál na druhé album a divákům slibuje, že na koncertě uslyší nové písně, které zazní vedle osvědčených hitů jako Dance, Pumpovat, Léto a dalších. Funky Chicken chystá, stejně jako na první Funky Night, speciální sestavu, kde bude kromě základu kapely také dechová sekce.

Pro doplnění energie, dostane každý návštěvník, pivo Ottakringer zdarma. Sledujte událost na facebooku. Ve Vídni se vaří pivo Ottakringer již od roku 1837 a dnes patří mezi největší producenty v Rakousku. Za podporu děkujeme firmě ALLIED GROCERS s.r.o.

Vstupenky na akci je možné zakoupit v předprodeji za snížené vstupné ve výši 120 Kč, na místě 150 pro studenty a seniory 90,- Kč. Funky Night začne ve 20 hodin.