Romantický singl Planeta od Verony se dočkal videoklipu. Natáčelo se na slunné Korsice.novinka

Česká pop-dancová skupina Verona, kterou tvoří hudebník a skladatel Petr Fider a zpěvačka Veronika Stýblová, vydala nový videoklip k romantickému singlu Planeta. Natáčení probíhalo na Korsice a dýchá z něj letní dovolenková atmosféra.Hlavními hrdiny klipu je zamilovaná dvojice, kterou si zahráli reální fanoušci kapely, jenž si tak splnili svůj sen. „Natáčení bylo skvělé. Kirsten a Marek dělali přesně to, co jsme potřebovali a myslíme, že výsledek je úžasný. Marek kupříkladu skočil do naprosto ledového horského jezírka, ale ten záběr za to stál. Dopadlo to skvěle a naprosto to překonalo naše očekávání,“ prozradila Veronika Stýblová.

Natáčení videoklipu trvalo čtyři dny a režie se ujali Veronika s Petrem, za kameru se pak postavil zkušený kameraman Marek Sodoma. Celá postprodukce následně zabrala asi týden. „Vždycky se snažím vytvořit singl, který působí zahraničně. Rád posouvám hranice. Navíc lidé naši zemi dobře znají, tak proč jim neukázat kousek jiného světa, ve spojení s každým naším singlem,“ vysvětlil Petr Fider, proč se kapela rozhodla točit v zahraničí. „Navíc Korsika je překrásný ostrov, kde zažijete tu pravou Francii. Úžasné moře, uličky a příroda. Ke všemu během našeho pobytu nebyla na pevnině sezóna, takže tam skoro nikdo nebyl a my jsme mohli na prosluněných plážích a zajímavých místech točit takřka sami,“ doplnila Stýblová.

Kromě videoklipu k singlu Planeta je u Verony také novinkou jejich živé vystupování s kapelou. Na jejich koncertech se tak fanoušci mohou těšit také na basu, kytaru nebo klávesy.


Added: 24.04.2019, martin

Related photos

fotofoto