Support Lesbiens představují další koncertní video, které vzniklo v rámci jejich křtu v pražském klubu Doupěnovinka 07.06.2019, martin

Po klipu k písni Hazardér kapela Support Lesbiens tentokrát potěší své fanoušky živou verzí skladby New Generation, ve které je opět skvěle podporují backvokalisté Lenka Novotná, Juraj Holoda a Marlene Wilfing.

„My jsme nová generace, přišli jsme vám ukázat, že jsme nejlepší, všechno zvládneme a nikoho nepotřebujeme! Nepřipomíná vám to něco? Takhle jsme mluvili jako teenageři i my a historie se bude opakovat. Naše sladké rebelské mládí," přibližuje singl zpěvák skupiny Dušan Marko, který je autorem textu.Koncertní klip New Generation je hudebním předkrmem k chystanému singlu Here I Am, ke kterému se chystá kapela během letních měsíců natočit klasický videoklip.

„Domluvili jsme se s režisérem Honzou Vančurou, že si v létě uděláme radost, vybereme pár pěkných lokací a připravíme klip k singlu Here I Am, který bychom chtěli zveřejnit koncem srpna," říká kytarista Hynek Toman.

Obě zmiňované písničky najdete na aktuální desce Glow, kterou Supporti momentálně aktivně přehrávají v rámci začínající letní sezóny na festivalových pódiích po celé České republice. Předchozí čtyři singly ze zmíněné nahrávky (Movin' On, Brighter Day, Ocean a Little By Little) se v rádiovém éteru těšily velké popularitě a v oficiálním žebříčku nejhranějších domácích skladeb atakoval každý z nich ty nejvyšší příčky.

Kapela zároveň pomalu odkrývá i plány na příští rok, které představují nové písničky, koncertní šnůra, nabité léto i koncerty v zahraničí.04.07.2020 - Náměšť na Hané, Amfiteátr

11.07.2020 - Hukvaldy, Amfiteátr v Oboře

18.07.2020 - Strážnice, Amfiteátr

25.07.2020 - Svojšice, Amfiteátr

08.08.2020 - Liberec, Sport park

15.08.2020 - Benešov u Prahy, Amfiteátr Konopiště

22.08.2020 - Loket, Amfiteátr

29.08.2020 - Plzeň, Amfiteátr Lochotín