Holba Rock na grilu 2019 – to nejlepší z české rockové scény 26. a 27. 7. na letišti v Opavě-Kylešovicíchnovinka

Radio Čas Rock oslaví osmé narozeniny pořádným mejdanem Holba Rock na grilu 2019. A pozor, zváni jsou všichni! Dvoudenní rockový festival Radia Čas Rock v pátek 26. a v sobotu 27. července promění areál letiště v Opavě - Kylešovicích v místo zaslíbené skvělé muzice a zábavě. Na stagi to rozjedou Porta Inferi, Motorband, Doga, BSP, Vilda Čok & Bypass, Bastard, Forrest Jump, Cocotte Minute, Penzistor, Škwor, Citron, Lautr, Dymytry a Morčata na útěku.

Jedinečné složení line-upu slibuje to nejlepší z české rockové scény – během dvou dnů a na jednom místě! Česká metalová kapela Dymytry, která v roce 2017 v anketě Český slavík Mattoni obsadila 6. místo a v anketě Žebřík 2. místo, navíc na pátek chystá specialitu. Člen kapely Miloš Meier, jeden z nejuznávanějších a nejvytíženějších bubeníků v České republice, předvede neuvěřitelné věci v bubenické show Drumming Syndrome. Ve festivalovém areálu najdete i Fun zónu, kde můžete zrelaxovat v pauze mezi kapelami a vyzkoušet nejrůznější atrakce pro děti a všechny, kteří odmítají dospět. Nebudou chybět záchytná parkoviště, kyvadlová doprava, dvě stanová městečka… zkrátka Holba Rock na grilu 2019 si můžete užít fakt na maximum!

„K mání bude oficiální merchandise – povinná výbava každého pravého rockera. A to včetně oblíbených triček ze speciální edice Radia Čas Rock, bez nich nemůžete z Holba Rock na grilu 2019 odejít! To nejlepší pivo z pivovaru Holba poteče proudem a hladem taky nezůstanete. Těší se na vás celá naše rocková banda v čele s moderátory, které konečně uvidíte v celé kráse,“ zvou organizátoři z Radia Čas Rock.

První ročník festivalu Radia Čas Rock se konal v roce 2013 a z malého rodinného festivalu se během dvou let rozrostl na akci pro několik tisíc lidí. Vzrůstající návštěvnost a rostoucí nároky na kvalitu zázemí rockery v roce 2015 přivedly na velkou plochu „letiště“ v Opavě-Kylešovicích. Festival už stihl přivítat spoustu hvězd rockového nebe, třeba Traktor, Tublatanku, Progress 2, Harlej, Aleše Brichtu, Trautenberk, Metalindu a spoustu dalších.

Předprodej vstupenek na sobotní a nedělní program Holba Rock na grilu 2019 a také cenově zvýhodněných permanentek na oba dny už běží naplno na https://casrock.cz/rock-na-grilu/


Added: 11.06.2019, martin

Related photos

foto