Rapper Abde pokračuje v sólové kariéře, vydává dospělý singl Dalekonovinka

Doby, kdy byl rapper Abde automaticky spojovaný s dnes už bloggerkou a zpěvačkou Sharlotou jsou minulostí. Abde pracuje na sólové kariéře, vydává postupně singly se statisícovými views na YouTube a postupně sbírá inspiraci na další tvorbu.

Zásadní proměna a impuls přišly v momentě, kdy potkal producenta s nikem N/A, se kterým v letošním roce vytvořil uměleckou dvojici a nový singl Daleko je jejich prvním společným projektem.Abde dospěl. Doby párty songů, které měly desítky milionů views a bouraly kluby jsou už pryč. Chytře se nyní obrací k současným tématům, vyhýbá se všem klišé a ve videu, které natočil Marek Tomíček budete marně hledat rapové obvyklosti jako drahá auta, polonahé slečny v plavkách a bezproblémový party život.

Nahrávku finalizovali ve studiu Rooftop Ondry Žatkuliaka, kam se vrací Abde se svojí tvorbou pravidelně. Abde opět otevírá novou kapitolu svojí tvorby s cílem přinést posluchačům sdělení a nejen prchavý zážitek. Dle náslechu dalších songů, které dorazí ještě během léta, nebude velké překvapení, když mimo online svět, kde boduje zcela suverénně, zaslechneme něco z jeho tvorby i v éteru tuzemských rádií.


Added: 02.07.2019, martin

Related photos