Ben Cristovao odehrál svůj životní koncert v O2 areně před očima 15 tisíc divákůnovinka 23.09.2019, martin

Ben Cristovao odehrál největší koncert za svou hudební kariéru v sobotu 21. 9. v pražské O2 areně. Show připravovaná téměř rok vznikala pod vedením režiséra Jakuba Vedrala. Hosty show byli například Majk Spirit nebo Lvcas Dope.

Ben Cristovao odehrál největší koncert za svou hudební kariéru v sobotu 21. 9. v pražské O2 areně. Show připravovaná téměř rok vznikala pod vedením režiséra Jakuba Vedrala a jeho umělecké agentury Art Prometheus ve spolupráci s pódiovým designérem Štěpánem Kuklíkem a společností Xlab zaměřující se na multimediální show. Taneční choregrafii měl na starost J. K. Sanchez, o světla se postaral Lubomír Kostorek a zvuk Dominik Pecka. Koncert plný prvků nového cirkusu navštívilo 15 tisíc lidí. Mezi hosty show se představili Majk Spirit (song Výhled), Supa (Tělo), Lvcas Dope (Kontakt), Cavalier (Těžký váhy) a Homes (Chybíš). Na pódiu stanul po Benově boku i jeho kanadský producent Osama Verse-Atile (Asio).

Neuvěřitelná atmosféra plná silných momentů panovala až do úplného konce celé show, která měla dvě a půl hodiny. "Nebyl jsem nervózní před koncertem, ani jakmile jsem se postavil na stage a rozhlédl se kolem sebe. Děkuju všem, kteří si v sobotu našli čas a oslavili se mnou fakt nejspíš nejsilnější moment mýho dosavadního života. Děkuju všem z týmu, že jsme to zvládli," rekapituluje bezprostředně po koncertě Ben. Styl Benova života se odrazil i například na nabídce jídla v hale, ve spolupráci se sítí veganských restauracích Forkys měl premiéru Benův Venice Beach Burger, kterého se prodalo kolem 400 kusů. V merchandise byl zase v nabídce přenosný reprák, část z jeho prodeje míří na Farmu Naděje. Té Ben také posílá téměř 80 tisíc z aukce o speciální lístky do O2 areny, kterou před pár týdny vyhlásil.


Related photos

foto

Fotografie: Čestmír Jíra