Harlej představuje nový singl i s klipem, vyjíždí na turné a chystá se do studianovinka

Skupina Harlej natočila první singl z připravovaného studiového alba. Skladbu s názvem Nejsem zklamanej doprovází výpravný klip. Jeho premiéra odstartovala turné, které potrvá až do konce roku. Jako host na něm Harlej doprovází letitým přátelstvím spřízněná skupina Komunál.Harlej natočil svůj dvacátý třetí klip s režisérem Petrem Vincem Havlíčkem a firmou KH'Filmin, se kterými realizoval už jeden ze svých nejúspěšnějších klipů Strážní andělé.

"Už je to víc jak rok od posledního klipu, chtěli jsme našim fandům předložit novou písničku a nový obrázky. Z výsledku mám dobrej pocit a věřím, že bude bavit i naše posluchače,” dodává kytarista a kapelník Harleje Tonda Rauer.

Skladba Nejsem zklamanej, kterou napsal osvědčený tandem Tonda Rauer - Tomáš Miřátský, předznamenává nové album Harleje plánované na přelom února a března 2020. “Nejsem zklamanej pro nás znamená začátek kolotoče natáčení nový desky a už se na to těším. Baví mě dělat nový písničky a vždycky jsem netrpělivý, jakou budou mít odezvu," doplňuje Rauer.

Nové studiové album odstartuje halové turné k 25. výročí souboru, které vyvrcholí 18. dubna 2020 v pražském Foru Karlín.


Added: 07.10.2019, martin30.04.2024 - Chotětov,

Related photos