Zpěvačce Tereze Maškové napsali novou píseň No Name. Nový klip je na světě.novinka 14.10.2019, martin

Tereza Mašková nazpívala píseň O nás dvou, kterou pro ni napsali Zoli Sallai a Igor Timko ze skupiny No Name spolu s herečkou Janou Kolesárovou. Před pár hodinami zveřejnila zpěvačka videoklip, který k němu natočila.Tereza Mašková prochází obdobím pilných příprav na vydání svého prvního studiového alba plánovaného na jaro příštího roku. Po úspěšném singlu Žár nazpívala píseň, kterou pro ni napsali členové skupiny No Name. Zoli Sallai složil hudbu a textem ji opatřili Igor Timko a známá herečka Jana Kolesárová (Až po uši, Rapl, Polda ad.). „Jsem hrozně moc ráda, že jsem měla možnost Igora a Zoliho poznat. To, že jsou skvělí muzikanti, všichni víme, ale hlavně jsou to velice srdeční a hodní lidé. Velmi si jich vážím,“ vyznává se Tereza Mašková, a k samotné písni říká: „Když jsem ji slyšela poprvé, najednou jsem nevěděla co říct. Chtělo se mi plakat a smát se, protože přesně vystihovala co jsem v té době prožívala: strach z lásky, zmatenost a zamilovanost.“

Igor Timko si spolupráci s mladou zpěvačkou pochvaluje: „Terezce jsme skladbu pustili dopoledne a ještě ten samý den večer ji nazpívala s takovou lehkostí a grácií, že se nebavíme o nazpívání songu, ale o vdechnutí života písničce… Každé slovo se umocnilo, významy do sebe začaly zapadat. Tereza je velká zpěvačka, která má dar hlasem zhmotňovat emoce a vytvářet příběhy.”

Tereza Mašková vedle práce na novém albu vydatně koncertuje, hraje v Činoherním klubu v Praze ve hře Sopranistky a brzy se objeví jako host v populární televizní soutěži Tvoje tvář má známý hlas, které se po vítězství v SuperStar zúčastnila.