Je výjimečné. Zaujme, mrazí. Skvělé recenze na Mišíkovo nové album JEDNOU TĚ POTKÁMnovinka

Velké úspěchy mezi hudebními odborníky i posluchači slaví nové album Vladimíra Mišíka s názvem JEDNOU TĚ POTKÁM. Klip s titulní písní JEDNOU má na YouTube dokonce přes 100 tisíc shlédnutí. Tuto neděli zbývají přesně 4 týdny do křtu alba se 14 písněmi v pražském Divadle Archa.

"Celý projekt vznikal v hudebním souznění. A kvůli citlivým tématům ho považuji za nejosobnější, který jsem kdy vytvořil," opakuje Vladimír Mišík (72), který celý podzim poskytuje rozhovory do médií.

1. Novinka Vladimíra Mišíka je výjimečná, takové album tu dlouho nebylo/ Aktuálně.cz
"Takovou událost, jakou je vycházející deska JEDNOU TĚ POTKÁM, česká hudební scéna dlouho nezažila," píše hudební redaktor Honza Vedral na webu Aktuálně.cz. O titulní písni JEDNOU uvedl: "... má v sobě světáctví i světovost a Mišík ji zpívá s takovou samozřejmostí a přirozenou emocí, že hned při prvním poslechu mrazí a dojímá."

2. Vladimír Mišík na novém albu překročil svůj stín/ iDNES.cz
"Jedním z nejvýraznějších hudebních momentů letošního roku je nové album Vladimíra Mišíka," upozorňuje redaktor Ondřej Fencl na portálu iDNES.cz. "Klasik stále dokáže tnout do živého, roztesknit i roztančit mysl posluchače... a překvapivě zaujmout dosud neslyšenými polohami. Deska JEDNOU TĚ POTKÁM je výtečná."

3. Pět hospod, jedna ulice. Písničky Vladimíra Mišíka odmítají stárnout/ Deník.cz
"Rockový bard se vrací k osvědčeným láskám, přitom ale hledí dál a léta nepočítá," píše redaktor Michal Bystrov v Deníku. "O desce se bude hodně mluvit. Nejen proto, že tu už zase zní poezie Václava Hraběte. Ale zkrátka z toho důvodu, že není zvykem, aby umělci po sedmdesátce odvedli ve studiu tak precizní a svěží práci," podotýká.


Added: 24.10.2019, martin

Related photos