WALKMANZ – KŘEST NEJEN VIDEOKLIPUnovinka

Jako první se dozvídáte o vzniku SUPERkapely a projektu WALKMANZ,
kterou založili René Rypar (kytara), Jaro Lukáč (baskytara), Zbyněk Raušer (bicí) a Thom Fröde (zpěv).

Členové kapel Portless, Imodium, Recode The Subliminal a ex Support Lesbiens, ex Krucipüsk, ex Eleison a ex Animé spojili své síly a vrhli se na to, co je baví nejvíc, tedy na energickou rockovou muziku.

„Řekli jsme si, že ať už bude mít tento náš projekt jakoukoliv životnost, tak budeme dělat vše na sto dvacet procent – chceme mít dobrý zvuk nahrávek a kvalitní klipy. Proto jsme se hodně soustředili na to, aby hned ten první videoklip byl opravdu velký. Věříme, že investice do něj se vyplatí. Byl poměrně náročný na realizaci a jeho natáčení trvalo dva dny. Použili se do něj různé efekty, animace, hodně času zabrala postprodukce. Video nabízí zajímavou dějovou linku i vizuální stránku,“ uvedl Tomáš Fröde.

Křest videoklipu k písni Až přijde láska, pilotnímu singlu WALKMANZ, se konal 27. 11.
Námětu, scénáře i režie klipu se ujal Michal Skořepa.
„Do týmu jsme chtěli člověka, kterého známe a dá se s ním dobře komunikovat. I díky tomu je ten výsledek skvělý. Michal odvedl s kolegou, jenž se postaral o postprodukci, extrémní kus práce,“ dodal Zbyněk Raušer.
Walkmanz uskuteční svůj první společný samostatný koncert 2. 4. v pražském klubu FAMU. Přestože se Walkmanz soustředí na letní festivalovou sezónu a absolvují i limitovaný počet open-airů, stráví koncertováním i jaro. Uvidíte je po boku takových hvězd, jako jsou kapely Arakain, IMT Smile nebo Desmod.


Added: 28.11.2019, martin

Related photos