Verona věnovala píseň Kapce naděje. ''Náhodou'' s hostem Michalem Davidem pomáhá dětemnovinka

Skupina Verona dnes vydala novou verzi hitu Náhodou, ke které přizvala Michala Davida, dětský sbor a gospelový soubor. Písničku doprovází video a skupina jeho prostřednictvím vybízí všechny: Buď i ty o kapku lepším člověkem.

Verona vydává svůj vůbec první hit Náhodou po 17 letech. Nikoli náhodou k jeho natáčení přizvala Michala Davida. Nová verze, účel a načasování si také doslova říkaly o zapojení dětského sboru a gospelového souboru.Původně měla být skladba věnovaná fanouškům skupiny jako jakési poděkování za dlouholetou přízeň. Osud ovšem člověka někdy v životě pošle úplně jinou cestou, než má v plánu, a tak se stalo, že díky několika okolnostem začala Verona velmi úzce spolupracovat s nadací Kapka naděje.

Nadační fond pro pomoc nemocným dětem je velmi dobře známý, už se ale moc neví o tom, že se také věnuje podpoře dětské psychiatrie a dětskému hospicu v Motole. A právě tato zařízení se Verona rozhodla podpořit prostřednictvím odkazu na DMS Kapky naděje s heslem “Buď i ty o kapku lepším člověkem”, jejímž prostřednictvím mohou příznivci posílat peněžní dary.

Videoklip se natáčel v nádherných prostorách Studia 1 Českého rozhlasu ve velmi příjemné a uvolněné atmosféře.


Added: 02.12.2019, martin

Related photos