Album Adama Mišíka s názvem 2.0. vychází v pátek 13. prosincenovinka

Adam Mišík vydává v pořadí druhé album s názvem 2.0. Večer předtím proběhne release party, na které Adam představí několik skladeb se svojí kapelou naživo. Akce se uskuteční od 17 hodin na pražských Vinohradech v klubu Varšava.

Hlavním autorem všech deseti písní, které se na desce nachází, je sám Mišík. 2.0 je vyrovnané dospělé album s moderním zvukem, prvky popu, rocku, R&B i rapu. Na desce s Adamem spolupracovalo celkem šest producentských týmů.Adamovi dle jeho slov trvalo pět let, než se začal cítit komfortně se zvukem svých skladeb. „Nikdy mi nešlo o kvantitu, ale o to, abych přišel s něčím, co bude znít trochu jinak než všechno ostatní," přibližuje novou desku, na které může posluchač zaznamenat veškeré vlivy, které Adama provázely jeho dospíváním. „Chtěl jsem zkusit něco jinak a nejít po všem hned prvoplánově. A rozhodně jsem nechtěl, aby deska byla produkčně monotónní, a tak jsem se spojil se všemi producenty, kteří mě kdy zvukově inspirovali."

Mezi producenty alba patří vycházející hvězda současné produkce Enthic, který stojí za třemi skladbami, včetně již vydaného hitu PROUD. Dále producenti Ondřej Fielder, který pravidelně spolupracuje například s Mirai, Lenny, Kryštof, Armin Effenberger, kteří produkovali každý po dvou písních a Marcell, ten má na svědomí skladby tři. V neposlední řadě se na produkci podílel rovněž Lukáš Chromek a slovenský producentský tým Littlebeat (Maxo Šrámek a Andrej Hruška).

Co se týče hostů, na album se objeví rapper Dorian, s nímž Adam nahrál zmíněný song PROUD, který na Spotify překonal hranici 700 streamů a na YouTube 1, 7 milionů zhlédnutí, dále zpěváci Marcell, Dano Kapitán a Sofian Medjmedj a rapper SKiNNY BARBER.

I přestože se na albu podílel velký tým lidí, Adam napsal veškeré texty (kromě textů featuringů) a je rovněž výrazným autorem hudby u všech skladeb.

Fotografie k albu nafotil respektovaný fotograf Kubo Krížo a o grafický design se postaral Kubo Vážan.


Added: 11.12.2019, martin

Related photos