O poslední křest roku se postarala kapela Hitfakers a představila EP s názvem No Girls And Romantic Boysnovinka 02.01.2020, martin

Na sklonku roku vydala funková skupina Hitfakers své nové EP a shrnula tak svou tvorbu za poslední rok. Díky spolupráci se špičkou české scény vsadila na moderní zvuk a pestrý výraz. V čele formace stojí zpěvák původem z Albánie, který do tvorby Hitfakers vnáší svým charismatickým hlasem temperament a neotřelý feeling. Křest proběhl v JazzDocku v rámci posledního Jazzbit roku 2019.Parta Hitfakers přetvářela v rámci své dosavadní tvorby především světové hity všech žánrů a dávala jim vlastní funk´n´rollový styl. Jejich repertoár obsahuje ale i autorské skladby. EP No Girls And Romantic Boys nabízí čtyři nové autorské písničky, cover píseň Wicked Game od Chrise Isaaka a remix starší vlastní skladby. Na albu se podíleli přední čeští hudebníci a producenti jako Lukáš Chromek, Lukáš Martínek, Jan Steinsdörfer, Tomáš Lacina, Aleš Hyvnar, Adam Vychodil a Šimon Dvorský.

„Na náš slavnostní křest jsme zbytku kapely nachystali spolu z kytaristou Ondřejem menší překvapení, tajně jsme natočili ve spolupráci se Zdeňkem Sopůškem a Davidem Sklenářem klip s gangsterskou zápletkou o přátelství, lásce a zradě. Video vzniklo k remixu naší naší starší skladby – Believe Me. Do moderního hávu taneční hudby píseň zremixoval producent a člen skupiny Chinaski Jan Steinsdörfer,“ prozrazuje frontman Alfons.