Berenika Kohoutová a její rozchodové hlášky v asi nejzábavnějším singlu z alba Holka rokunovinka

Berenika Kohoutová přichází s dalším singlem z alba Holka roku. Píseň Cože je věrným zrcadlem životního období, kterým si zpěvačka prošla a zároveň cynickou ukázkou toho, jak vypadají vztahy jednadvacátého století. „Nechápu, jak jsme se octli v týhle fázi, že jak magoři si rozdělujem vázy, a že soupeříme, kdo to má víc na párku. Nech si tady kečup, já si beru tatarku." Na singlu se kromě uznávaného producenta Jiřího Buriana podílela i jeho DEMO Crew a Ester & Josefina s jejich rozchodovými hláškami.Jakmile Berenika začala Dělat stojky, a hned poté přišla s Holkou roku, dalo se předpokládat, v jakém stylu pojede dál. Deska Holka roku je plná humoru a chytlavých melodií, které posluchače rozhodně nenechají v klidu na židli. Singl Cože je toho přímým důkazem. Úderný beat se zpěvným textem doplňuje DEMO Crew alias Kapitán DEMO, Givi Kross a ProGram, kteří v písničce namluvili rozchodové hlášky vypůjčené z úžasně zábavného instagramového projektu "Terapie sdílením" od Ester & Josefiny. „V některých hláškách se poznají moji bývalí partneři. Prozrazovat konkrétně nebudu, však oni se v tom ti, co se jich to týká, poznají. To je totiž ten nejlepší pocit zadostiučinění!", komentuje Berenika.

Text napsala Berenika v době zásadního rozchodu, kdy se rozhodla místo brečení do polštáře dát dohromady text a obohatit ho o vztahové věty uměleckého projektu Ester Geislerové a Josefiny Bakošové. „Jelikož si myslím, že sharing is caring, jsem ráda, že to můžu rozšířit do éteru a třeba tak někomu v těžké chvíli pomoct přestat plakat a začít se smát, protože v určitých chvílích jsme na tom všichni stejně...blbě!", říká s úsměvem zpěvačka.

Vizuál Berenika natočila s režisérem Janem Strachem. Zpěvačka v něm přesvědčuje diváka o svých hereckých schopnostech a pouze řečí horní části těla tak jednoduchému videu dává zábavnou a kvalitní formu.

Na léto má zpěvačka velké plány. Čeká ji nespočet hudebních akcí, koncertů a festivalů, například hudební festival Metronome, které bude absolvovat s novou kapelou, kterou koncem minulého roku představila.


Added: 13.01.2020, martin

Related photos