Hudební a divadelní Sedmihorské léto 2015 právě odstartovalo!novinka

První akcí byl úspěšný koncert Michala Hrůzy & Kapely Hrůzy, kteří si večer s publikem skvěle užili. O rozproudění diváků se ještě před nástupem samotného Michala Hrůzy postarala mladá a nadějná kapela Mother´s Angels. Sedmihorské léto pokračuje hned v úterý 30. června, tentokráte divadlem. Na podiu v Sedmihorkách u Turnova se představí velké herecké hvězdy. Ondřej Vetchý, Vanda Hybnerová, Richard Trsťan, Michal Novotný, Nela Boudová, Pavel Kikinčuk, Jiří Štrébl a Zdeněk Košata.

Divadelní představení Prachy!!! z pera autora Raye Cooneyho je situační komedií, jejíž hrdinové se díky nečekanému nálezu kufříku plného peněz ocitnou v neuvěřitelném řetězci stále se vršících lží, úskoků, výmluv a vydírání. Vidina bohatství rozmetá nejen poklidný život spořádaného manželského páru, ale vtáhne do hry i další aktéry. Jde o úžasnou komedii s hvězdným obsazením, kterou Divadlo Palace uvádí (a pravidelně vyprodává) od roku 2011. Pokud se chcete zasmát, odstartovat prázdniny a nebo jen na pár chvil zapomenout na svět kolem, přijďte se pobavit. Tohle představení (i nezapomenutelné herecké výkony) rozhodně stojí za vidění!

Další akcí Sedmihorského léta je pak 16. července koncert houslisty Pavla Šporcla s jeho veleúspěšným projektem Gipsy Way. Vystoupí společně s kapelou Gipsy Way Ensemble. Následuje oblíbená stand-up comedy Na Stojáka, koncert Věry Špinarové, Vlasty Redla s kapelou a o závěr léta (nejen Sedmihorského) se postará Jaroslav Dušek se svou Pátou dohodou. Toto představení je již beznadějně vyprodané. Na ostatní akce lze ještě koupit vstupenky na www.sedmihorskeleto.cz nebo na www.evstupenka.cz.

Aktuálně pak mohou návštěvníci webu www.sedmihorskeleto.cz číst rozhovory se všemi vystupujícími v rámci Sedmihorského léta 2015. Nejnovějším rozhovorem je povídání s hercem Ondřejem Vetchým.

Program Sedmihorské léto 2015


18.6. - Michal Hrůza & Kapela Hrůzy
30.6. - Prachy!!! - divadelní představení
- Ondřej Vetchý, Vanda Hybnerová a další
16.7. - Pavel Šporcl & Gipsy Way Ensemble
23.7. - NA STOJÁKA - Lukáš Pavlásek, Karel Hynek,
Daniel Čech, Arnošt Frauenberg
30.7. - Věra Špinarová & Adam Pavlík Band
13.8. - Vlasta Redl & kapela
20.8. - Pátá dohoda & Jaroslav Dušek


Added: 25.06.2015, Marek

Related photos