STO ZVÍŘAT NATÁČÍ NOVÉ ALBUM ''30 LET TESTOVÁNO NA LIDECH'' A CHYSTÁ SVŮJ PRVNÍ eKONCERTnovinka

STO ZVÍŘAT letos slaví 30 let existence na naší hudební scéně. A ke svým narozeninám si dává dárek v podobě nového alba 30 LET TESTOVÁNO NA LIDECH! Na něm posluchači najdou 12 nových písní již tradičně s texty Tomáše Belka, které jsou opět smrtícím koktejlem plným tragikomických postav a jejich příběhů - Dívka T. mluví sprostě, aniž by chtěla, Hlava v lihu si povídá s mediky, Rodinné foto vypráví o křeči příbuzenských oslav, Špaček se nazobal, je bajkou o drogové závislosti ptactva... Hudebně jde o třaskavou směs ska, reggae a rocksteady, kterou pomohli namíchat kromě Zvířat (Honza Kalina, Miki Nop a Jan Beruška Šobr) i textařův syn Matěj Belko a bývalý člen kapely Petr Ostrouchov. Album vzniká ve studiu SONO a vyjde v říjnu tohoto roku ve formě CD a USB na labelu 100Promotion.

STO ZVÍŘAT zatím vydalo 11 alb, natočilo spoustu klipů a odehrálo více než 2300 koncertů u nás, v USA, v Německu, ve Francii, Švýcarsku, Belgii a Lucembursku. Na podzim odehraje kapela sérii koncertů ve velkých sálech po celé republice, např. 19. listopadu v SONO CENTRU v Brně nebo 25. listopadu kapela v pražském FORU KARLIN.

STO ZVÍŘAT však mohou diváci vidět už 20. května v rámci série eKONCERTŮ, které pořádá pražský Lucerna Music Bar, kdy diváci pomocí video technologie a LED obrazovek vstoupí přímo do klubu. Vstupenky na www.musicbar.cz a na GoOut.cz.


Added: 11.05.2020, martin

Related photos