I.M.T. Smile už další singl z alba neplánovali. Nakonec fanouškům zlepšují náladu pozitivním klipem Zmena rytmu.novinka

Jedna z nejpopulárnějších slovenských kapel, I.M.T. Smile, která na sklonku roku triumfovala své celoroční hraní v Česku vyprodaným Forem Karlín, vydává nový klip a singl z posledního alba Budeme to stále my. „Vzhledem k době, ve které nyní žijeme, jsme se rozhodli vydat ještě jeden singl, přestože jsme to už neplánovali. Jmenuje se Zmena rytmu, což je vlastně to, co nás zastihlo ve všech oblastech, nejen v kultuře, koncertování, ale prostě ve všem,“ popisuje frontman kapely Ivan Tásler.„V situaci, která nás všechny zastihla, jsem procházel video archiv a vrátil jsem se ke starým záběrům jak cestovatelským, tak i hudebním. A pozitivitu, která z nich vyzařuje, jsem se snažil vnést i do videa,“ doplňuje ho kytarista kapely a režisér Tomáš Slávik, který videoklip natočil a sestříhal.

Zmena rytmu je singlem z poslední desky Budeme to stále my, která vznikala na různých místech světa od Kalifornie přes Velkou Británii, Prahu až po Slovensko. Skladby z alba stále patří k těm nejhranějším ve slovenských rádiích. „Tímto singlem se tak uzavírá jedna kapitola. Nyní je čas přijít s něčím novým. A to velmi brzy přijde,“ říká Tásler.

IMT Smile si od vzniku v roce 1992 vydobyli nálepku jedné z nejúspěšnějších slovenských kapel. Pravidelně se umisťují na předních místech v různých hudebních žebříčcích. Formace získala název podle prvních písmen bratrů Ivana a Mira Táslerových.


Added: 19.05.2020, martin

Related photos