Mirai přidávají další zastávku své improvizované auto koncert tour. 12. června zahrají pro legendární stadion v Brněnovinka 25.05.2020, martin

Po velkolepé a vyprodané ostravské show, na kterou minulý víkend přijelo více než tisíc aut se třemi tisíci fanoušky, přidává kapela Mirai další koncert. Tentokrát Mirai zvou auta na legendární brněnský stadion Za Lužánkami, který má kapacitu bezmála kolem 40 tisíc lidí. Brno tak přebírá štafetu na stadionu, kde se natáčel film Zátopek, jenž půjde brzy do kin. „Přijde mi to docela pěkná náhodička vzhledem k našemu dosud největšímu hitu," komentuje s úsměvem Mirai Navrátil a připravuje se na show, která bude snad ještě větší, než byla ta v Ostravě. V Brně se před velkou stage s LED obrazovkami vejde kolem 700 aut. Zvuk bude opět přenášen přes radiové vlny. Vstupenky jsou právě v prodeji.

Před týdnem si kapela vyzkoušela svou premiéru, kdy odehrála dva živé koncerty pro auta v areálu Dolních Vítkovic. Hraní a celou show si všichni tak užili, že se rozhodli zrealizovat další zastávku. „Koncert bude unikátní v tom, že lidé dostanou jedinečnou příležitost vjet autem přímo na stadion, což brzy nebude kvůli plánovaným rekonstrukcím možné," dodává Mirai.

Technicky to bude probíhat jako v Ostravě. Fanoušci se můžou těšit na regulérní velkou stage se vší parádou a taky ledkové obrazovky, aby na kapelu viděli. Zvuk bude opět slyšet jet přes radiové vlny – rozumějte, že naladit ho půjde přes rádio ve vašem voze.

Nájezd aut bude možný od 18:00 pro ty, co budou chtít být nejblíže pódiu. Koncert je naplánovaný na 20:00, ale je potřeba počítat s drobnou s odchylkou na odbavení aut. Vstupné/vjezdné za automobil je 290 Kč a vstupné za každou osobu je také 290 Kč. Kapacita je omezená.

Velkolepé show v Brně se kapela Mirai už nemůže dočkat a zve na nezapomenutelný zážitek.

Jak to vypadalo v Ostravě, se můžete podívat v aftermovie videu a nasát tak atmosféru blížícího se koncertu.
26.03.2021 - Zlín, Masters of Rock Café

27.03.2021 - Zlín, Masters of Rock Cafe

02.04.2021 - Plzeň, Šeříkovka

03.04.2021 - Karlovy Vary,

17.04.2021 - Krnov, Kofola Music Club

18.04.2021 - Krnov, Kofola Music Club