HILLS 97 vydávají novinku Tak Trochu High, na které featuje slovenská rapperka LUISA z Comebackgangunovinka

Projekt HILLS 97, za nimž stojí Adam Mišík se svým talentovaným producentem Enthicem, přichází s posledním singlem nedávno vydaného EP. Tentokrát se featuringu ujala známá slovenská rapperka Luisa z labelu Comebackgang, která poslala track Tak Trochu High tak trochu high. Píseň má ambice následovat titulní track EP Máma Říkala, na němž hostuje Ben Cristovao. Ta získala už více než 180 tisíc streamů na Spotify, 360 tisíc zhlédnutí na YouTube a těší se i velké pozornosti na platformě TikTok. Novinku Tak Trochu High s Luisou mohou fanoušci vidět i jako vizuál, který právě vychází na YouTube.Spolupráce s Luisou byla pro duo vytoužená. „S Enthicem jsme Luisu měli v merku už od začátku. Baví nás její specifická flow. Vůbec jsme se ale neznali, takže jsme ji oslovili přes Pil Cho, s kterým Enthic už předtím spolupracoval. Luisa nám pak hned napsala na Instagram, že do toho jde a kolik na to má času. Byla velmi rychlá a komunikace s ní byla skvělá!" říká Adam Mišík. Že to byla nečekaná akce vypráví Luisa: „Bolo to spontánné, nepoznali sme sa, jeden deň mi Adam poslal demo ktoré ma bavilo od prvej sekundy tak som do toho rada išla," popisuje.

Tak Trochu High je tak trochu intimní a erotický track. Práce na něm byla ovšem v rámci karantény zcela oddělená.„Nahrávali jsme to ještě v době karantény, tudíž každý sám doma. Bavilo nás, že Luisa to ještě trochu textově zašpinila, nechtěli jsme, aby z toho byl kýč," říká Adam Mišík a dodává, že „Tak Trochu High je song, která si pustíš ve 3 ráno s holkou, když si dáváte drink. Má vás uvolnit a naladit vibe na příjemnou noc."

„Výsledok dopadol podla mňa super, Adam, Enthic a zvyšok ludí ktorý na tom robili odviedli skvelú prácu," chválí spolupráci Luisa a HILLS 97 slibují pokračování jejich projektu. „Už teď chystáme další tracky a hodně zajímavý spolupráce. Nechte se překvapit," zve Mišík a Enthic.


Added: 31.08.2020, martin

Related photos