Kapela Kryštof darovala legendě českého fotbalu Milanu Barošovi píseň. Fotbalový song Milan Baroš je oslavou kariéry krále Baníkunovinka

Originální dárek připravil pro legendu českého fotbalu Milana Baroše zpěvák Richard Krajčo se svou kapelou Kryštof. K blížícím se 39. Narozeninám fotbalové hvězdy a zároveň k ukončení kariéry skupina Kryštof vydává oslavnou a "rozlučkovou" píseň Milan Baroš. Ta se v naprostém utajení připravovala mnoho měsíců a její premiéru včetně videoklipu mohli fanoušci poprvé slyšet společně se samotným Milanem Barošem v ranní show Evropy 2.Richard Krajčo popisuje své dlouholeté přítelství a vzájemnou podporu s Milanem Barošem na nepublikovatelných historkách. „Mám pěknou sbírku videí, kde se Milan pokouší zpívat naše písně. Vždy je dostanu ke zhodnocení. Slíbil jsem ale, že je NIKDY NIKOMU neukážu," říká s úsměvem Krajčo a dodává, že je to dobré rozhodnutí.

„Tak jak se zpívá v písni, on je baníkovský král, legenda a myslím, že nejen Baníku, ale celého českého fotbalu. Když se ohlédnete za jeho kariérou, úspěchy i tím, jakým způsobem si dokázal získat milióny fanoušků po světě, je zřejmé, že jde o vyjímečného fotbalistu. A k tomu je náš fanoušek. To jsou všechno ideální indície ke složení písničky jako poděkování za to, co pro fandy fotbalu udělal," říká Richard Krajčo.

Jako skalní fanoušek Krajčo vypráví, že Baroš „byl jako turbomyš. Vkládali jsme do něj jako fanoušci velké naděje, protože už v mládeži Baníku mu to pálilo. A o to víc byl pak každý baníkovský fanoušek nadšený, když přestoupil do takového velkoklubu, jako je Liverpool. Nebo když řádil na ME v 2004 v Portugalsku, kde přestřílel i Wayna Rooneyho a stal jsem nejlepším střelcem šampionátu." Komentuje úspěšnou kariéru fotbalisty frontman kapely Kryštof.

Česká fotbalová legenda se s kariérou původně měla loučit až na podzim, místo toho své angažmá Milan Baroš ukončil začátkem léta. „Trošku nás tím všechny překvapil, ale chápu to. Nicméne rozlučkový zápas teprve bude, až Covid dovolí a doufám, že tam mu píseň pak všichni zazpíváme," dodává Richard Krajčo a zve fanoušky k poslechu písně.


Added: 03.09.2020, martin

Related photos