Lenny vystoupila v rámci Weird & Wonderful Sessions a ohlašuje změnu koncertu v O2 universunovinka 02.10.2020, martin

Výjimečná zpěvačka Lenny se setkala se svými fanoušky v rámci komorních vystoupení Weird & Wonderful Sessions. Akustická komorní setkání se konala minulý týden v Plzni, Hradci Králové, Brně a Praze, kde si Lenny se svými fanoušky v úzkém kruhu užila skvělou atmosféru nabitou energií, muzikou a emocemi. Nyní Lenny v důsledku vládních opatření s lítostí oznamuje přesun plánovaného koncertu v O2 universu, jehož nový termín je 9. prosince 2021.
Moji milí fanoušci,

mám pro vás jednu asi ne moc dobrou zprávu a půjdu rovnou k věci. Bohužel mě okolnosti letošní pandemie donutily k rozhodnutí přesunout koncert 4. prosince v O2 universu. Oznamuje se mi to s těžkým srdcem, protože je to akce, kterou jsem si vysnila a neskutečně se těšila, až se tam společně uvidíme. Zároveň bych chtěla oznámit nový termín, který jsme s mým týmem stanovili na 9. prosince 2021.

Asi jako každého z vás mě upřímně nebaví, jak se každý den upravují pravidla toho, co dělat smíme a nesmíme, případně v jaké obměně účastníků.

Nic nevíme dopředu s jistotou a koncert těchto rozměrů se za takových proměnlivých podmínek plánuje velmi obtížně.

Koncert v O2 universu je akce, kterou si s vámi, fanoušky, a se svojí kapelou chci užít naplno a bez jakýchkoli omezení.

S jistotou můžu říct, že to bude bomba, akorát si na to musíme trochu počkat.

Lístky, které máte již zakoupené, zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu a není třeba je vyměňovat.

Trpělivost přináší růže a já vám mockrát díky za tu vaší.

Děkuju za pochopení

Lenny