Kapela Jelen přichází s novinku. Píseň JEDINÝ CO CHCI je prvním singlem z připravovaného albanovinka

Uběhly téměř čtyři roky od vydání druhého a současně posledního řadového alba skupiny Jelen - Vlčí srdce. Kapela upevnila svoje originální postavení na současné české hudební scéně, které dále potvrzovala stovkami koncertů po celé České republice. Její popularita u stále většího počtů fanoušků rostla. Kapela Jelen aktuálně zakončila jednu etapu svojí úspěšné existence a spolu s novým singlem JEDINÝ CO CHCI oznámila, že na konec ledna 2021 připravuje k vydání své třetí řadové album.Už první píseň z chystané desky napovídá o řadě změn, na které se můžou posluchači s novou tvorbou skupiny Jelen těšit. „Máme za sebou skvělé sedmileté období, kdy jsme mnohokrát procestovali křížem krážem celou republiku a snažili se rozdávat radost muzikou. Po koncertech se setkávat s našimi fanoušky. To byl vždycky náš sen," říká zpěvák a hlavní autor skupiny Jindra Polák.

Letos musela kapela nedobrovolně přibrzdit a zrušit 70 vystoupení. „Nečekaně se nám vytvořil časový prostor, který jsme se rozhodli využít k dopracování a k nátáčení nových písní. Myslíme si, že žánrům, které nás inspirovaly jsme už dostatečně splatili dluh. Jsme starší a zkušenější, ale tvůrčí energie máme víc, než kdykoliv předtím. Cítíme, že nastal čas se vrátit do současnosti. Soundem kapely, ale i obsahem našich písní," dodává Polák.

Jindra Polák se sám producentsky ve spolupráci s Martinem Ledvinou podílel na konečném zvuku nového songu.

JEDINÝ CO CHCI je první singl z připravovaného alba skupiny Jelen. Pomyslně otevírá novou etepu kapely, která dokázala oslovit posluchače napříč všemi generacemi.


Added: 09.10.2020, martin

Related photos