Kapela Perutě pokřtila svůj druhý videoklip!novinka

Nový klip kapely Perutě je na světě. Pětice mladých kluků v čele s Milanem Peroutkou, která láká své fanoušky na pohodové písničky, rozdává pozitivní energii na potkání. Jejich hvězda prudce vstoupá vzhůru a právem je můžeme označit jako nový objev české poprockové scény.

Po prvním úspěšném singlu Postavím kolem nás zeď, přichází druhá hitovka kapely nesoucí název Tudututu. Klip k singlu se na popud frontmana kapely Milana (syn bubeníka kapely Olympic) natáčel v parku Heroldovy sady, který se zaryl hluboko do jeho srdce. „V klipu se objevilo spousta kamarádů, sportovců, tanečníků.. Navíc jsme točili v parku, kde jsem strávil svoje dětství.. Chodil jsem si sem hrát, stavit bunkry, a dokonce i první pusa byla celkem blízko. Jsem moc rád, že jsem krásy parku ukázal i našemu početnému štábu. Vsadím se, že tam nebyli naposledy," usmívá se Milan.
Singl samotný je chytlavá letní pohovka, kterou si chtě nechtě začnete po chvíli broukat spolu s kapelou a v hlavě vám bude znít ještě dlouho potom. Koneckonců posuďte sami!


Added: 12.08.2015, Marek

Related photos

foto

Fotografie: Stanislav Honzík – promo fotky/Petr Mráček –křest