Lenny ve spolupráci s celosvětovou značkou PlayStation nazpívala píseň k pokračování oblíbené videohry The Last of Us Part IInovinka

Zpěvačka Lenny v rámci ojedinělé spolupráce s oblíbenou herní konzolí PlayStation vydává videoklip „Through the Valley" ke hře The Last of Us Part II. Lenny je tak první českou interpretkou, která se takovým způsobem propojuje s celosvětovou značkou Playstation. Původní písni Shawna Jamese, kterou zpívá hlavní hrdinka Ellie v traileru hry The Last of Us Part II, vtiskla Lenny svůj jedinečný projev ve spolupráci s producentem Marcusem Tranem a spolu s režisérem Ondřejem Kudynem vytvořili unikátní atmosféru videoklipu. Videoklip Lenny - Through the Valley (The Last of Us Part II. - Cover) vychází 10. prosince.Lenny o spolupráci mluví s nadšením. „Odjakživa miluji filmovou hudbu a obdivuji způsob, jakým dotváří dějství v příbězích, a hlavně jak silné dokáže vyvolat emoce u diváka. Nové PlayStation hry mají neskutečně kvalitní provedení a příběhy a zvraty v nich obsažené jsou skvěle vymyšlené," říká zpěvačka a dodává, že videohry řadí mezi další odvětví, v nichž hraje hudba obrovskou roli. „Jsem ráda, že jsem na tom mohla mít zčásti i svůj podíl. I když mým úkolem nebylo vytvořit píseň, která bude nová, snažila jsem se alespoň vybrat tým lidí, kteří jí společně se mnou vtisknou tu správnou atmosféru. Píseň v mém provedení skvěle zprodukoval hudebník Marcus Tran a režie klipu se zhostil Ondřej Kudyn, který už se nám velmi osvědčil při tvorbě klipu k populárnímu singlu Easy," komentuje projekt Lenny.

Samotná píseň bude vydaná jen jako videoklip, tedy ji nenajdete na žádném audio streaming servisu. Svoji premiéru bude mít na Youtube Channelu Lenny 10. prosince v 19 hodin. Lenny - Through the Valley (The Last of Us Part II. - Cover)


Added: 11.12.2020, martin

Related photos

foto