Fiedlerski vydává song bugs bunny a EP s názvem ID 2.21.92. Na nějaký čas odkládá maskunovinka 02.04.2021, martin

Již před rokem nastartoval úspěšný český producent Ondřej Fiedler svou sólovou kariéru pod pseudonymem fiedlerski. Jeho prvotinou byl singl time is a river, na kterém spolupracoval s britským zpěvákem Jamesem Harriesem a započal tak éru v masce. Jeho tvorba pokračovala přes úspěšné singly roles a black hole s velkou nadějí české hudební scény, zpěvačkou a rapperkou Annabelle, až po hit Pápá s Benem Cristovaem a STEIN27. Nyní fiedlerski vydává spolu s Marcellem a Totally Nothin song bugs bunny, kterým uzavírá své debutové EP ID 2.21.92, jež právě vychází na všech streamovacích platformách.Název EP "ID 2.21.92" je datum umělcova narození. „Chtěl jsem tím završit temnější období, kde jsem chtěl experimentovat jak po hudební stránce, tak po vizuální. Proto taky maska na obalu EP symbolicky hoří. Neznamená to, ale že masku odkládám napořád, mám v hlavě další vize toho projektu, chci jít asi pořád trošku proti proudu. Nechci být svazovaný tím, že musim mít masku pořád, když jí budu chtít odložit na nějaký čas, tak to prostě udělám, chci aby to bylo autentický." dodává fiedlerski.

Jako producent je zvyklý, že jeho muzika plní první příčky českých i zahraničních hitparád. „Dlouho pracuju s interpretama, všem tak nějak radím, co mají dělat, ale sám jsem to vlastně pořádně ani nezkusil. Tak mě zajímalo, jaký to je. Beru to třeba jako když 10 let makáš v pizzerii, děláš tam obsluhu, a přitom koukáš na to dělání pizzy. Za tu dobu vlastně už víš, jak se ta pizza má dělat, a chceš jí začít taky dělat, protože tě to obsluhování vlastně už tak nebere a pořád pokukuješ pot ý troubě s pizzou. Tak se jednoho dne hecneš a řekneš si, že prostě tu pizzu chceš taky zkusit dělat," říká s úsměvem Fiedler.

Plány do budoucna jsou stále zahraniční, jelikož by se fiedlerski chtěl i nadále věnovat především anglickým textům. Domácí scéna se ale jistě může těšit na další rapové kolaborace jakou byla například ta na singlu Pápá, kterou fiedlerski atraktivně vybočil.