Meky Žbirka 21. října v Lucerna Music Baru velkolepě oslaví 20. narozeniny Modrého albanovinka

Miro Žbirka chystá pro své příznivce událostmi nabitý večer ve znamení 20. výročí vzniku legendárního Modrého alba. Součástí live koncertu 21. října v Lucerna Music Baru v centru Prahy bude křest nového vinylu i CD verze s bonusy a remasterovaným zvukem z Abbey Road studia v Londýně a také premiéra dokumentu Co bolí, to přebolí – 20 let Modrého alba. Na pódiu Meky přivítá zpěvačku Marthu a další vzácné hosty. Předprodej vstupenek běží na https://goout.net/cs/listky/meky-zbirka/fnej/

Vstupenky na říjnový koncert 20 let Modrý album je možné získat i v rámci crowdfundingové kampaně na platformě Donio.cz, ta je pro velký zájem prodloužena. Jsou mezi odměnami pro donátory, kteří se rozhodnou podpořit realizaci filmového dokumentu Co bolí, to přebolí o vzniku multiplatinové desky Modrý album Mira Žbirky. Deska vyšla před dvaceti lety a restartovala jeho tvorbu do nového tisíciletí. Natáčení začalo 11. května ve studiu SONO v Nouzově, kde album vzniklo, pod taktovkou režiséra Šimona Šafránka podle scénáře Honzy Vedrala, za kamerou stál Martin Žiaran.

V červnu Mira Žbirku čeká mimo jiné natáčení nových dílů oblíbené hudební talk show Doupě, místo v publiku je rovněž jednou z odměn na Donio.cz. Stejně jako signovaný Abbey Road Studios remaster LP Modrý album, podepsaná kniha Songbook, Backstage s Mekym Žbirkou (možnost osobního setkání a společné fotky s Mekym na některé z jeho akcí) a další atraktivní odměny. Kromě toho jsou vybrané kousky z edice MEKY v prodeji v uměleckém e-shopu 2Market.cz.


Added: 07.06.2021, martin

Related photos