Zpěvačka Nelly udivuje novým singlem a sexy videoklipem Revolutionnovinka

Mladá zpěvačka Nelly, která má za sebou turné jako předskokanka Michala Hrůzy nebo Ewy Farne opět překvapuje. Ve své novince Revolution se odvážně pustila do angličtiny. Text i hudba vznikala ve spolupráci s producentem a zpěvákem Marcellem. Nelly se v písni ukazuje ve zcela novém světle. Revolution má však své konkrétní poslání. O sportovně laděný videoklip plný sex appealu se postaral Jakub Mahdal se svým Jakoby Films studiem.Revolution je první písničkou, kterou Nelly zpívá v angličtině. Celkově se odklání od své dosavadní tvorby, kterou fanoušci znají. Singl má energický taneční vibe, modernější zvuk a svou hudební produkcí se může srovnávat se zahraniční. „Cílem je změnit vztah lidí ke cvičení, motivovat je a podpořit nový projekt, který má ve světě, hlavně v Americe, velký úspěch. Kdo má rád pohyb a rád zkouší nové věci stejně jako já, tak by ho tahle písnička mohla motivovat,“ popisuje hlavní myšlenku zpěvačka Nelly.

„Nelly za mnou do studia občas přijde a pouští mi věci, co ráda poslouchá. Dost často jsou to EDM taneční songy, které mají pořádný odpich. Nelly vždycky začne pařit jako o život. Je vidět, že si to fakt užívá. Chtěl jsem tedy i pro ni udělat song jiný, než jsme dělali do teď, který by jí také takhle bavil,“ popisuje vznik singlu producent Marcell.

Singl vznikl k příležitosti otevření nového revolučního spinningového studia, které v České republice nemá obdoby. „Písničku jsem napsala na míru pro projekt mé sestry Terezy, která novinku přivezla se svou kamarádkou Kimberly do Čech. Nejde o klasické spinningové lekce. Mají komunitní aspekt i svou duchovní část. Ve světě si tyhle lekce zamilovaly známé celebrity jako například Kim Kardashian, Selena Gomez, Katy Perry nebo David Beckham,“ komentuje projekt Nelly.

Video revoluční projekt podtrhuje a navodí dokonalou představu. Choreografii sestavily lektorky a zakladatelky studia Tereza Řehořová a Kimberly Angeligue. Režisér Jakub Mahdal přesně vystihl atmosféru cvičení, pohrál si se světlem, barvami i detaily, čímž klip dosahuje světového formátu.

Nelly je nadějnou mladou tváří české pop music. Patří k nejvýraznějším mladým zpěvačkám. Na hudební scéně není nováčkem, významněji však upoutala až debutovým EP V okamžiku. Spolupracuje s úspěšnými hudebními producenty jako je Lukáš Chromek a zpěvák a producent Marcell. Kromě zpěvu se věnuje herectví. Objevila se například ve filmech Špunti na vodě, Andílci za školou, Pohádky pro Emu, Strašidla a dalších. Zkušenosti má také s muzikály.


Added: 30.06.2021, martin

Related photos