Zpěvačka Nelly udivuje novým singlem a sexy videoklipem Revolutionnovinka 30.06.2021, martin

Mladá zpěvačka Nelly, která má za sebou turné jako předskokanka Michala Hrůzy nebo Ewy Farne opět překvapuje. Ve své novince Revolution se odvážně pustila do angličtiny. Text i hudba vznikala ve spolupráci s producentem a zpěvákem Marcellem. Nelly se v písni ukazuje ve zcela novém světle. Revolution má však své konkrétní poslání. O sportovně laděný videoklip plný sex appealu se postaral Jakub Mahdal se svým Jakoby Films studiem.Revolution je první písničkou, kterou Nelly zpívá v angličtině. Celkově se odklání od své dosavadní tvorby, kterou fanoušci znají. Singl má energický taneční vibe, modernější zvuk a svou hudební produkcí se může srovnávat se zahraniční. „Cílem je změnit vztah lidí ke cvičení, motivovat je a podpořit nový projekt, který má ve světě, hlavně v Americe, velký úspěch. Kdo má rád pohyb a rád zkouší nové věci stejně jako já, tak by ho tahle písnička mohla motivovat,“ popisuje hlavní myšlenku zpěvačka Nelly.

„Nelly za mnou do studia občas přijde a pouští mi věci, co ráda poslouchá. Dost často jsou to EDM taneční songy, které mají pořádný odpich. Nelly vždycky začne pařit jako o život. Je vidět, že si to fakt užívá. Chtěl jsem tedy i pro ni udělat song jiný, než jsme dělali do teď, který by jí také takhle bavil,“ popisuje vznik singlu producent Marcell.

Singl vznikl k příležitosti otevření nového revolučního spinningového studia, které v České republice nemá obdoby. „Písničku jsem napsala na míru pro projekt mé sestry Terezy, která novinku přivezla se svou kamarádkou Kimberly do Čech. Nejde o klasické spinningové lekce. Mají komunitní aspekt i svou duchovní část. Ve světě si tyhle lekce zamilovaly známé celebrity jako například Kim Kardashian, Selena Gomez, Katy Perry nebo David Beckham,“ komentuje projekt Nelly.

Video revoluční projekt podtrhuje a navodí dokonalou představu. Choreografii sestavily lektorky a zakladatelky studia Tereza Řehořová a Kimberly Angeligue. Režisér Jakub Mahdal přesně vystihl atmosféru cvičení, pohrál si se světlem, barvami i detaily, čímž klip dosahuje světového formátu.

Nelly je nadějnou mladou tváří české pop music. Patří k nejvýraznějším mladým zpěvačkám. Na hudební scéně není nováčkem, významněji však upoutala až debutovým EP V okamžiku. Spolupracuje s úspěšnými hudebními producenty jako je Lukáš Chromek a zpěvák a producent Marcell. Kromě zpěvu se věnuje herectví. Objevila se například ve filmech Špunti na vodě, Andílci za školou, Pohádky pro Emu, Strašidla a dalších. Zkušenosti má také s muzikály.