Kapela UDG představuje nový videoklip Ještě jednounovinka

Kapela UDG má po covidové pauze opět nabité koncertní léto. Nyní vydává nový singl s názvem Ještě jednou, na jejímž vzniku se podílel i Marek Ztracený. Je to velmi osobní píseň o ztrátě osudového vztahu a touze vrátit, co se vrátit nedá. Kapela k písni natočila i videoklip a do hlavní role obsadili aktuálně velmi oblíbeného herce Marka Lamboru a jeho partnerku, modelku Andreu Bezděkovou. Po singlu Parfémy a Plachy je Ještě jednou již třetí z připravované desky, kterou kapela pokřtí na podzimním koncertu ve Fóru Karlín.Píseň Ještě jednou vznikla ve studiu Sunmusic Michala Šenbauera a režie se ujal Radim Věžník, pod jehož taktovkou vznikly videoklipy skupiny MIRAI, SLZA, THE.SWITCH nebo zpěvačky Elis Mráz či zpěváka XINDLA X. Pianové party nahrál do skladby zpěvák Marek Ztracený. „Když jsme na písni pracovali, napadlo nás, že by aranži slušelo piano. Zavolali jsme našemu kamarádovi Markovi Ztracenému. Byl skvělej, sedl do auta přijel za náma z Šumavy, nahrál skvělé piano a přinesl do písně další nápady," říká zpěvák z UDG Petr Vrzák.

„UDG jsou kámoši, takže tohle pozvání jsem nemohl odmítnout. Z natáčení piana se nakonec vyklubala několikahodinová práce na písni, která mi přijde skvělá. Bavilo mě také potkat se ve studiu s někým jiným než s klukama z mojí kapely,“ pochvaluje si spolupráci Marek Ztracený

Hlavní roli zamilovaného páru ztvárnili Marek Lambora a Andrea Bezděková, který tvoří pár i v reálném životě. V tom filmovém jim však šťastný a zprvu dokonalý vztah zničila mužova nevěra, kterou jeho přítelkyně, ve videoklipu Andrea, neunese.

Pro Marka a Andreu jsou role ve videoklipu ústecké skupiny, první společnou prací.
„Kluky z UDG znám. Jsme ze stejného města, takže nabídku, abychom si s Andreou zahráli v klipu, k jejich nové písni jsme rádi přijali,“ komentuje vznik videoklipu Marek Lambora. „Kariéry a životní cesty obou našich herců sledujeme. Jsou to nesmírně talentovaní a pracovití lidé, tedy nás velmi těší, že si ve svých nabitých kalendářích našli skulinu na natáčen s námi. Toho si vážíme,“ dodává Vrzák.


Added: 02.07.2021, martin

Related photos