AquaBabes spojily síly s uznávanými DJs Brianem a Sedlivem a přinášejí remix Čistá jako láskanovinka

Pětice mladých talentovaných dívek ze skupiny AquaBabes, která se do podvědomí dostala díky chytlavému singlu Čistá jako láska (za 4 měsíce více než 3 miliony zhlédnutí) připravila pro své fanoušky překvapení! Dívky Své síly spojily s jedním z nejúspěšnějšími českými djs a společně připravili taneční remix, který je nabitý energií a pohodovou letní atmosférou. Na remixu Čistá jako láska spolupracoval DJ Brian spolu s DJ Sedlivem.„Když jsme remix poprvé uslyšely, byly jsme nadšené a hned jsme se roztančily! Je energický, melodický a přímo určený na party. A nejenom, že je Brian ve svém oboru profík, ale také je to milý, usměvavý člověk a sympaťák,“ říkají AquaBabes.

DJ Brian patří mezi nejúspěšnější české djs. Hrál ve více než 25 zemích světa včetně Číny, Brazílie, Francie, Španělska, Řecka, Ukrajiny a Malty. Dvě sezóny hrál v nejlepších klubech Amnesia a Space na Ibize a v roce 2006 byl residentem Paradise clubu na ostrově Mykonos, který byl vyhlášen nejlepším řeckým klubem. Mezi jeho největší úspěchy patří hraní na festivalech Pleasure Island a Mácháč, kde vystupoval vedle vedle hvězd jako Paul van Dyk, Axwell, Marco V, Marcus Schulz, Tocadisco, Avicii, Sidney Sampson a mnoho dalších.

„Chtěli jsme udělat taneční remix s veselou letní atmosférou a myslím, že se nám to povedlo. Holky jsou super a skvěle se s nimi spolupracuje. Užijte si song a těším se brzy na viděnou na nějaké party,” vzkazuje DJ Brian.

Sedliv je uznávaný brněnský producent a dj. Jeho skladba „Back Again'', na které spolupracoval společně s Brianem a Spironem, se stala oficiální hymnou českého festivalu Mácháč.

Ilonu, Karolínu, Anetu, Michaelu a Moniku najdeme v těchto dnech v nahrávacím studiu, kde připravují pro své fanoušky další hudební překvapení, které představí již v září.

Chcete se o AquaBabes dozvědět více? Podívejte se na jejich medailonky a také zákulisní videa z natáčení:
Added: 07.09.2015, martin

Related photos