HILLS 97 přichází s klubovou novinkou Ona to ví. Featuringu se ujala talentovaná Pam Rabbit a do videoklipu přijali pozvání čeští influenceři i Doriannovinka

Úspěšný projekt HILLS 97 jehož tvářemi jsou Adam Mišík, producent Enthic a nově i kytarista David Gašpár, přichází s další letní novinkou. Tentokrát si do písně i videoklipu přizvali talentovanou zpěvačku Pam Rabbit, kterou mohou fanoušci znát z posledních ročníků Eurovize. Uskupení spojilo své síly ke vzniku písně Ona to ví, skrze kterou berou umělci diváky i posluchače na večírek do centra hříchů. „Singlem ‚Ona to ví' navazujeme na EP z minulého roku. Tentokrát jsme se přesunuli k trochu temnějším náladám a zvukům. Chtěli jsme přijít s trochu víc klubovým zvukem a najít groove, který vás rozhýbe," prozrazuje Adam Mišík a zve k poslechu písně, která je už nyní k dispozici na streamingových platformách. Videoklip, jehož režie se ujala sama Pam Rabbit, vychází v premiéře na YouTube kanálu HILLS 97 v neděli ve 20 hodin.„Pam je podle nás jeden z největších talentů a songu nasadila korunku," představil zpěvačku, textařku a skladatelku s arménskými kořeny Pam Rabbit Adam Mišík. „Kluci mi pustili několik písní, co připravují, ale ‚Ona to ví' mě ihned zaujala a hned jsem klukům řekla, že tenhle track chci udělat s nimi. Hned v ten den jsme vymysleli moji sloku a nahráli ji," uvedla Pam, která přiznala, že o spolupráci nemusela přemýšlet dlouho.

Kromě hostování na tracku se Pam pustila i do režie samotného videoklipu. „Adam mi od první chvíle, co jsem ho poznala, připomínal svým úsměvem Jokera, a tak jsem tuto představu využila na námět pro scénář," svěřila se zpěvačka s tím, že natáčení a následného zpracování se ujal její parťák Michael Nováček. Ve žhavém a akčním vizuálu tak sledujeme hudebníky v rolích padouchů v jednom z největších strip barů u nás, Goldfingers Prague.

„Do hlavní role jsem mezi nás obsadila Annu Marii Purič, která perfektně vystihla padoucha v těle krásky. V klipu si zahrál i další člen HILLS 97, kytarista David Gašpár, kterého kluci nemilosrdně sundaj," doplnila zpěvačka. Tím ale výčet hostujících hvězd zdaleka nekončí. Na natáčení se přišel podívat i rapper Dorian, kterému Pam okamžitě vymyslela roli. „Dostal k sobě malého pejska, kterého mu pak v klipu ukradneme," uzavírá s úsměvem režisérka a zve fanoušky k poslechu novinky.


Added: 16.07.2021, martin

Related photos