Pam Rabbit vydala halloweenský videoklip Ve Starym Domenovinka

Halloween považuje zpěvačka Pam Rabbit za jeden z nejkreativnějších svátků, a tak není divu, že ji inspiroval k napsání strašidelného songu s humorným podtextem. K tracku s názvem Ve Starym Dome vznikl také videoklip.

Píseň se zrodila během pár dnů. Vokály nahrála Pam doma, o mix a master se postaral Filip Vlček, basák kapely John Wolfhooker, který produkoval třeba poslední EP Bena Cristovao Jen Tak.Videoklip plný strašidelných postav natáčel sehraný tým přátel zpěvačky ve starém hotelu v Jáchymově. O režii se postarala sama Pam, Michal Nováček se ujal role DOP a za kameru se postavil Eddie did that. "Všichni jsme si užili předčasný Halloween na natáčení, protože jsem nás musela namalovat jako duchy, kteří žijí v tomto starém hotelu. Kruhy pod očima, bílá kůže a bezduchý výraz. Docela bych se zasmála, kdyby se někdo do toho hotelu zrovna vloupal a našel by tam nás." Vzpomíná Pam s úsměvem na natáčení.

Zpěvačka Pam Rabbit před nedávnem vydala song We're All Gonna Fly s Benem Cristovao, který můžete slyšet z éteru rádií Evropa 2 nebo Fajn. Aktuálně připravuje EP Mom, I am Lost.


Added: 01.11.2021, martin

Related photos