Berenika Kohoutová vydává singl Tři tečky a SMS zprávami nás bere do své love story, která skončila manželstvímnovinka

Berenika Kohoutová je výraznou tváří české filmové i hudební scény. Náklonost hudební branže si získala především svým megahitem Dělám stojky, který na YouTube nasbíral už přes 15 miliónů zhlédnutí. Nyní hraje svérázná umělkyně Berenika Kohoutová na poněkud romantičtější notu a vydává píseň z produkce Jiřího Buriana. Song s názvem Tři tečky nás nechává nahlédnout do příběhu o tom, jak došlo k seznámení Bereniky a jejího manžela Kryštofa. Videoklip k písni natáčel věhlasný hudební režisér Jan Strach, který si do něj přizval i taneční skupinu. Tři tečky najdou fanoušci už 5. listopadu na streamingových službách a v neděli 7. listopadu i s videoklipem na YouTube.„Začátek naší love story je vlastně úplně přesně vidět v klipu. Kryštof mi poslal přes facebook tři tečky jako nejlepší pick - up line, co v tu chvíli vymyslel. No, pár dní trvalo, než jsem to vůbec zaregistrovala, ale potom jsme si začali psát a psali jsme si měsíc v kuse. Potom jsme šli na první rande... no a teď spolu máme dceru Lolu!" popisuje příběh písně zpěvačka. SMSky, které nás provází příběhem videoklipu jsou dle slov autorky naprosto autentické a bez jakéhokoliv přikrášlení, stejně jako celý příběh. „Vzhledem k tomu, že je můj muž velmi šikovný copywriter, opravdu mě během toho měsíce totálně sbalil skrz zprávy. Ale samozřejmě tam muselo být i něco navíc. Prostě bylo hned jasný, že si navzájem rozumíme," komentuje s úsměvem Berenika, která tak svému manželovi splnila přání a napsala mu píseň. „Myslím, že jí miluje. No, kdo by nemiloval písničku, která je bezvýhradně o tom, jak je skvělej a jak ho někdo zbožňuje, že jo," podotýká Berenika.

O hudbu se postaral producent Jiří Burian, zatímco text a melodii napsala Berenika sama. Námět ovšem přišel od Kryštofa, stejně jako u největšího hitu Dělám stojky. „No, vtipný je, že můj největší hit Dělám stojky je taky Kryštofova zásluha. Psali jsme si opravdu skoro celý dny i noci. Měla jsem na tom takovou závislost, že když mi pár hodin neodpověděl (což bylo většinou proto, že třeba usnul, ale já zrovna někde byla), tak jsem začala dost pařit a ... dělat stojky. A protože to bylo moje docela divoký období, dělala jsem je dost často, až z toho vznikla písnička," vzpomíná Berenika a připisuje manželovi Tři tečky.

Netradiční klip vznikl pod vedením Jana Stracha. Kromě textovek doplňují videoklip i tanečníci pod vedením choreografky Angee, která s Berenikou pravidelně spolupracuje. „Točili jsme převážně na holešovickém nádraží v odstaveným vagónu, který za pár hodin musel odjet. Takže trochu časový press, ale Honza Strach to krásně zvládnul. Dost jsem ho obdivovala, protože všechno bylo na poslední chvíli, já neměla prakticky čas na přípravy, pak jsme mu tam přivlekli Lolu... byl trpělivej a naprosto profi," pochvalovala autorka práci celého týmu.


Added: 08.11.2021, martin

Related photos