Ready Kirken natáčeli klipnovinka 22.09.2015, martin

V minulých dnech natáčeli Ready Kirken pod taktovkou Tomáše Krejčího a Jiřího Košťála z agentury Tores Production, klip k singlu Holubi z Poruby. V rádiích úspěšný singl je z nového alba Ready Kirken s názvem Kde byl vykopán zakopanej pes. Produkce Tores Production využila starého areálu Vítkovických železáren, zajímavostí je, že se v klipu objeví i baletka.

CD Kde byl vykopán zakopanej pes vyšlo 1. září tohoto roku, nahráno bylo v obnoveném studiu Citron, za pultem s Petrem Slezákem. Podle kytaristy Zdeňka Cerala, má neobvyklou podobu, doprovodí ji tři videoklipy i speciální křest na chodníku v centru Pardubic. Redy Kirken natočili album v nové sestavě, z původních členů zůstal jen kapelník Zdeněk Ceral. Ten se autorsky podílel spolu se zpěvákem a kytaristou Michalem Mrázem na celém albu. Sestavu doplňují baskytarista Michal Voldan a za bicí usedá Mike Ronos.

Nové album Ready Kirken je z velké části akustické. V klasické rockové podobě jsou na ní jen tři písničky. Ve studiu se kapela po loňské spolupráci znovu potkala i se smyčcovým kvartetem Corvus, který se objeví hned ve třech skladbách.


Related photos

foto