Hudebník Marcell vydává nový videoklip k singlu mrtví kluci. Natáčelo se na řeckém Santorini i ve filmovém ateliéru.novinka

Talentovaný muzikant Marcel Procházka vystupující pod pseudonymem Marcell, pouští do světa další singl s názvem mrtví kluci. K písničce, která vypovídá o složitosti a křehkosti přátelství, vzniknul také vizuálně zajímavý videoklip, jenž se natáčel na řeckém ostrově Santorini. Režie klipu se ujala zpěvákova žena, designérka Linda Procházková.„Když jsme minulý rok v říjnu v Řecku natáčeli záběry pro videoklip, měli jsme velké štěstí. Podařilo se nám to totiž stihnout před podzimní covidovou vlnou, zároveň ale tak, že ostrov Santorini byl téměř bez turistů. I tak jsme se většinu záběrů rozhodli natáčet při východu a západu slunce, takže voda byla pěkně studená,“ zavzpomínal Marcell na natáčení.

Na aktuálním singlu Marcell spolupracoval s uznávaným českým producentem Ondrou Fiedlerem. „Strávili jsme spolu celé léto na koncertech, když se mnou Ondra hrál na kytaru v rámci supportu pro Mirai nebo Chinaski. Jsme dobří přátelé, takže když spolu píšeme text nebo se pak věnujeme hudební produkci, jsme na stejné vlně. Věřím, že na výsledku se to pak velmi pozitivně projeví,“ říká zpěvák. Marcell i nadále pracuje na nových písních, které má v plánu postupně vydávat: „Na jaře bych rád vše vydal na EP nebo CD. Uvidíme, jak to vyjde,“ uzavírá.

Marcel Procházka se kromě své tvorbě věnuje také hudební produkci a skládání písní pro ostatní interprety. Má za sebou například spolupráce s Lenny, Mirai, Adamem Mišíkem, Pauliem Garandem nebo Lucií Bílou. Do povědomí se dostal i jako zpěvák kapely No Distance Paradise, se kterou vydal dvě alba, jež byly kritikou vřele přijaty. Letos se představil jako host na turné Mirai, kde odehrál všechny svoje aktuální singly jako Vedle tebe, Všechno, co se mělo stát nebo Tvůj svět. Na stagi ho doprovázel zmíněný Ondřej Fiedler (kytara/baskytara/synthy) a Matyáš Vorda (bicí).


Added: 30.11.2021, martin

Related photos