Kapela IMT Smile slaví 30 let od založení. Oslavovat budou ve společnosti fanouškůnovinka

„Najlepšia oslava je s fanúšikmi, preto chceme čo najviac koncertovať. Po dvoch rokoch sa vraciame do Východnej, čakajú nás festivaly, ale aj koncerty v Čechách" říká Ivan Tásler o plánech na rok 2022.

Od úplně prvního založení skupiny uplynulo už 30 let. Za tu dobu se IMT Smile stali jednou z nejúspěšnějších kapel na Slovensku. Přinášejí obrovské množství hitů, které si na koncertech zpívají společně s nimi tisíce lidí. Summer Tour 2022 začíná v květnu a potrvá až do konce srpna. Bude to opravdu dlouhé koncertní léto. Po dvou letech se kapela vrací do amfiteátru ve Východné, který si oblíbili nejen fanoušci ale i samotná kapela. Z festivalů to bude Dobrý festival v Prešově, ale i festivalová novinka – městský festival LOVESTREAM v Bratislavě. Součástí tour je i několik vystoupení v České republice.Vyprodané amfiteátry, stadiony, malé, velké kluby, nejen to je už dnes součástí historie slovenské hudební scény, která se začala psát v roce 1992 bratry Ivanem a Miroslavem Táslerovými. K nezapomenutelným určitě patří vystoupení s uměleckým sborem Lúčnica nebo hudebním souborem Kandráčovci. Jejich originální spolupráce jsme mohli zažít na prknech Slovenského národního divadla a také na plátnech kin. Titulní skladba k filmu Čiara přinesla skupině pozvání na Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech. IMT Smile jsou laureáty Krištáľového krídla a držitelé ceny OTO (Osobnosť televíznej obrazovky).

Rok 2022 bude jednoznačně patřit skupině IMT Smile. Kromě zmíněného letního turné připravuje kapela speciální vzpomínkový box na léta 1992–2022. Ten bude obsahovat nejen hity IMT Smile, ale i fotografie, zpěvník a knihu. Na konec roku skupina plánuje další překvapení v podobě speciálního alba. Víc informací o něm bude v průběhu roku. Samozřejmě všechny aktuální informace, přehled koncertů a festivalů najdou příznivci IMT Smile na oficiální stránkách.


Added: 19.01.2022, martin

Related photos