Vůně cigaret je již čtvrtý singl Allmary za rok 2021novinka

Rok 2021 uzavírá kapela Allmara čtvrtým singlem. Poslední počin uplynulého roku nese název Vůně cigaret a bude součástí připravovaného alba. Text z pera Jendy Chobotského a Milana Šedivého nás přenese do pocitů a myšlenek muže, který má dar nahlédnout do hlavy opačnému pohlaví a tohoto daru hojně využívá. Slovní obrat: „Dneska se mi skvěle zpívá, krásný holky vidim v pološeru“ naznačuje, že by se mohlo jednat o příběh frontmana Allmary, nebo alespoň o jeho přání.

Pro videoklip si kapela na dva dny vyrobila malou klubovou scénu v Mladé Vožici a oslovila herce ze širokého okolí v čele se Zuzanou Dvořákovou. Zuzka perfektně zapadla jak do role neodolatelné rockerky, tak do jejího alter ega, múzy, bez které by Allmara nemohla fungovat. Ve finále videoklipu si můžete všimnout brány s logem Allmary, která tímto vstupuje na scénu a v jednom z dalších videoklipů bude hlavním nositelem příběhuBěhem přípravy natáčen došlo i k vyřešení volného postu kytaristy, který se uvolnil po Maxově odchodu na školu až do dalekého Brna. Není možné točit klip a nemít kompletní sestavu a tak se novým kytaristou stal náš kamarád a současně i kameraman a střihač Martin Kuklík, který si svou premiéru s Allmarou dal již v létě jako záskok. Od kamery ke kytaře není daleko (když není třeba hrát a zároveň natáčet 😉) a už je v našich řadách.

Atmosféra při plánování a výrobě videoklipů je skvělá a tak plánujeme další příběhy, lokace, obsazení a cattering, abychom v následujícím roce vypustili do světa další počin Allmary a navázali tak na videoklipy Ona, Robin Úd, Čas proti a novinku Vůně cigaret.

Mimo videa pracujeme v našem studiu na novém albu, které by mělo spatřit světlo světa v první polovině roku 2022.


Added: 19.01.2022, allmara_offici

Related photos