Písničkář LÁSKA má nový videoklip z Tenerifenovinka

Nový singl Mraky je nedávnou vzpomínkou písničkáře Lásky na akci Holiday Party na Tenerife, kdy spolu s Voxelem a fanoušky vyrazili na dovolenou na jeden z Kanárských ostrovů. Na Tenerife se podařilo natočit videoklip shodou okolností i druhému interpretovi, nicméně na rozdíl od předem připraveného Voxela vznikal Láskův singl až na místě.

„Klip vznikl dříve než samotná písnička. Náhodou s námi na dovolené byli dva skvělí filmaři. Řekl jsem si, že to tam je tak pěkné, že musíme natočit klip. Akorát jsem zrovna neměl hotovou žádnou písničku, která by se na to hodila. Tak jsem klukům narychlo udělal takovou demonahrávku a šlo se točit. Finální song jsme udělali ve studiu o pár měsíců později. Kluci mě při střihu videa proklínali, protože demo a finální píseň se lišily, ale dali to. Já jsem s výsledkem velmi spokojený," upřesňuje Láska.

Píseň pojednává o potřebě vymanit se ze zdí a mantinelů, o touze žít si po svém a nebát se vykročit z davu. Nahrávala se v pražském studiu Rooftop pod produkčním dohledem Ondry Žatkuliaka.

„Koneckonců úryvek sloky ‚když se celej svět posadí, zůstat stát mi nevadí, myšlenku vystihuje celkem přesně," popisuje Láska téma nového singlu.Písničkář je aktuálně na turné Music & Stand up se skvělým hostem Arnym Frauenbergem, chystá se na koncertní sérii Votvírák na cestách a plánuje další zájezd s fanoušky na Kanárské ostrovy, který by se měl uskutečnit už letos v březnu. Píseň Mraky by se tak mohla dočkat kanárského pokračování.


Added: 09.02.2022, martin

Related photos