Electric Lady vypustila singl Stand upnovinka

Electric Lady během covid pracovala na nové muzice i nové image, kterou předvedla na tiskovce, se svou novou kapelou natočila nový hudební klip, ve kterém se tentokrát vydala až na měsíc.

Samotná píseň nepojednává o dobývání kosmu, ale o překonávání všech lidských hranic a povzbuzuje všechny, aby to nikdy nevdávali, a šli za svým cílem jako ona. Ne náhodou se v novém hudebním klipu objevuje i zbrusu-nová kytara značky Ibanez a kytarová apratura značky Blackstar. Obě tyto významné společnosti nabídli partnerství a poskytli celosvětový servis při jejích koncertech. Na tiskovce tak zástupce společnosti Ibanez předal novou elektrickou signature kytaru Steve Vsi PIA Electric Lady, s tím, že druhá kytara je na cestě. Nutno říci, že nová kytara s ladnými ženskými křivkami Electric Lady opravdu sluší, a bude ji zdobit na jejích dalších koncertech. Fanoušci se mají na co těšit, Electric Lady připravila na následující období tour po světě, které již dnes zahrnuje USA, Norsko, Polsko, Anglii, Slovensko ale i v ČR.

Nová koncertní vystoupení zahrnují také originální světelnou show, na které Ele spolupracovala se známým stage designerem Martinem Hruškou. Diváky tak očekává zcela nový a nezapomenutelný hudebně-vizuální zážitek. Na tiskové konferenci byl také připomenut doposud nejúspěšnější hudební projekt Electric Lady s názvem TRILOGY 2020, který získal velmi dobré ohlasy v zahraničí a který se konečně stane součástí živých koncertů Electric Lady.Právě projekt Trilogy otevřel cestu Electric Lady na prestižní mezinárodní showcase pořádaný v Los Angeles s názvem Global Rock Summit, na kterém bude již v březnu tohoto roku reprezentovat ČR.

Pro mnohé bylo i překvapením, že se Electric Lady vydala i dráhou herečky a to nejen ve své prvotině, kde si zahrála malou roli - sama sebe - po boku našich významných českých herců jako je Přeučil, Krampol, ad.. Ale také oznámila i svou novou roli ve 12 ti dílnám seriálu, který se právě natáčí v režii Tomáše Magnuska. Kromě koncertních pódiích Electric Lady můžete již i vídat v TV, zejména na TV prima.

Svoji sílu a energii Electric Lady také věnovala pomoci jiným hudebníkům a umělcům během kovidového období jako porotkyně v pěvecké soutěži Hlas Česka, kde předává své zkušenosti mladým umělcům. Jako poděkování obdržela od zástupců Hlasu Češka ručně malovaný obraz Electric Lady vyobrazeno s novou kytarou Ibanez. (Hlas Česka).


Added: 24.02.2022, martin

Related photos

fotofoto